Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
2x02 - Adrift I_vote_lcap13%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
2x02 - Adrift I_vote_lcap25%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
2x02 - Adrift I_vote_lcap9%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
2x02 - Adrift I_vote_lcap6%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
2x02 - Adrift I_vote_lcap11%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
2x02 - Adrift I_vote_lcap0%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
2x02 - Adrift I_vote_lcap2%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
2x02 - Adrift I_vote_lcap7%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
2x02 - Adrift I_vote_lcap2%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
2x02 - Adrift I_vote_lcap1%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
2x02 - Adrift I_vote_lcap0%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
2x02 - Adrift I_vote_lcap0%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
2x02 - Adrift I_vote_lcap0%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
2x02 - Adrift I_vote_lcap4%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
2x02 - Adrift I_vote_lcap3%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
2x02 - Adrift I_vote_lcap8%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
2x02 - Adrift I_vote_lcap0%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
2x02 - Adrift I_vote_lcap0%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
2x02 - Adrift I_vote_lcap8%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
2x02 - Adrift I_vote_lcap1%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
2x02 - Adrift I_vote_lcap1%2x02 - Adrift I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 2x02 - Adrift

Go down 
+4
SuperSerb
d@ne
SV.SAVO
HeadBurn3r.
8 posters
АуторПорука
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptyWed Jan 07, 2009 7:49 am

Datum emitovanja - 28.09.2005
Flashback - Michael
Dan - 44/46

Scenario - Steven Maeda & Leonard Dick
Rezija - Stephen Williams

Recap by Nitobe


Radnja se nastavlja sa Majklom i Sojerom na ostacima splava, ali Dzina nigde ne vidimo. Iako ranjen u ruku Sojer uspeva da spasi Majkla dajuci mu vestacko disanje i uspeva rukom sam sebi da izvadi metak! Majkl ga smatra krivcem sto je Volt otet jer je terao Majkla da ispali signalnu raketu.

2x02 - Adrift Lost_202

Od tog trenutka i narednih flesbekova koji se ticu Majkla i nacina na koji se odrekao svog deteta njegov karakter mi je postao jedan od najljigavijih u seriji. Covek kome je ceo svet kriv, samo ne on sam. Sam je ispalio raketu (mogao je Sojer da se dere do sutra, ali Majkl je drzao pistolj), sam se odrekao deteta, sam je odredio sebi sudbinu. I pored svega svi su mu krivi, samo ne on!
U celoj drugoj sezoni najvise me je nervirala njegova pojava i "Did you see my son?Did you see Walt, man? i "I want my son back! I want Walt!" (Isto kao i San u petoj sezoni sa njenim "Da li ste videli moga muza?")

Veza Volt - polarni medvedi je verovatno samo simbolicna, ali meni je u ovoj epizodi, pored one ajkule sa Dharma logom na repu, bilo najvaznije sta se desavalo u Otvoru.

Vidimo da se Lok izuo cim je usao unutra, kao da ulazi u neki hram, sto je za njega mozda i bio! Cudne su mi bile Lokove reci Dezmondu kada je hteo da ga veze - "Vezujes pogresnu osobu" i pokazuje mu da veze Kejt. Da li je znao da je Kejt "opasna mala" koja bije kao Brus Li i koja ume da se oslobodi kad god je vezana - ne znam.
Ipak, vezanu Kejt ubacuju u magacin sa hranom gde je sve obelezeno Dharma logom i koja prvo smaze nekoliko apolo cokoladica pa onda krece kroz ventilacione otvore kao da zna kuda sta vodi (i ovo mi nije bas jasno).
Dezmond prvo misli da je Lok njegova zamena, ali posto nije dobio odgovor na pitanje sta je jedan snesko rekao drugom snesku, vidi da nesto nije u redu. Gledamo zanimljiv razgovor, razmenu informacija izmedju Dezmonda i Loka. Dezmonda zanima koliko se ljudi razbolelo, koliko ih ima... dok Loka zaminaju stvari u vezi Otvora. Tada se prvi put oglasi alarm i Dezmond natera Loka da u kompjuter unese brojeve 4, 8, 15, 16, 23, 42 i tada pocinje opsesija brojevima.

Sve se zavrsava onim sto smo videli u prethodnoj epizodi, a to je Dzekov ulazak u Hatch i pucanj, koji ce, videcemo kasnije, zavrsiti u kompjuteru (BTW kompjuter lici na apple e10 iz 1980 godine).

2x02 - Adrift Adrift_l

Poslednja scena je kada Majkl i Dzin stizu na plazu dok iz grmlja istrcava Dzin, vezan, koji vice "Drugi, drugi...!" Pojavljuje se MrEko koji bije kao Sveti Ilija i koji ih svo troje sa tri udarca mocugom posalje u besvesno stanje. (doduse ovako ce poceti sledeca epizoda Orientation, a ovde su ih videli samo kao odrpance koji sa mocugama stoje u daljini)


Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
SV.SAVO
Confidence man
Confidence man
SV.SAVO


Broj poruka : 1837
Godina : 29
Lokacija : Sid (Shid)
Datum upisa : 26.09.2008

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptyThu Jan 08, 2009 7:43 am

u ovoj mi je bilo do ja*a kad je Sawyer rukom sebi iscupao metak... i kad su se on i Michael posvadjeli, pa su hteli svako na svoju stranu i zahvatila ih ista struja... Very Happy
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptyThu Jan 08, 2009 11:07 am

Aha a vidite ovu prvu sliku sto sam okacio e ovo je slika one Ajkule i neki likovi sa jednog foruma su zapazili ovo Dharma Inicitive na njoj....stvarno Island ima velike tajne.......
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
d@ne
The Candidate
The Candidate
d@ne


Broj poruka : 616
Godina : 37
Datum upisa : 26.12.2008

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptyMon Jan 12, 2009 9:22 am

Esmir_Sawyer's_Fan ::
Aha a vidite ovu prvu sliku sto sam okacio e ovo je slika one Ajkule i neki likovi sa jednog foruma su zapazili ovo Dharma Inicitive na njoj....stvarno Island ima velike tajne.......

"The Island is mine Benjamin...It always was"
Назад на врх Go down
SuperSerb
Confidence man
Confidence man
SuperSerb


Broj poruka : 331
Godina : 31
Lokacija : Ćuprija
Datum upisa : 24.09.2008

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptySat Aug 22, 2009 1:51 am

Sinoc sam odgledao ovu epizodu, i pred epizode je Majkl poklonio Voltu polarnog medveda, pa mi je sinulo da je Volt mozda doveo polarne medvede na ostrvo, posto vec znamo da je on "drugaciji". E da, njegova majka je rekla da on voli medvede.
Назад на врх Go down
http://www.24-fansite.com
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptyTue Sep 15, 2009 3:24 am

Mala ispravka na pocetku - Dharma logo smo prvi put videli na vratima police odakle je Dezmond uzeo bocicu vakcije koju je sam sebi dao, a potom i na njegovom odelu u Hatch-, na nalepnici na kompjuteru, itd.
2x02 - Adrift 7415761645096319581200926

Obratite paznju na brojeve na vakcini - 4-81516-23 42
2x02 - Adrift 9415591634095219642200976

Ova dva screena su inace iz Man of science Man of Faith, znaci epizode pre vidjenja ajkulinog repa!

'Aj'mo dalje:
Radnja se nastavlja sa Majklom i Sojerom na ostacima splava, ali Dzina nigde ne vidimo. Iako ranjen u ruku Sojer uspeva da spasi Majkla dajuci mu vestacko disanje i uspeva rukom sam sebi da izvadi metak! Majkl ga smatra krivcem sto je Volt otet jer je terao Majkla da ispali signalnu raketu.
Od tog trenutka i narednih flesbekova koji se ticu Majkla i nacina na koji se odrekao svog deteta njegov karakter mi je postao jedan od najljigavijih u seriji. Covek kome je ceo svet kriv, samo ne on sam. Sam je ispalio raketu (mogao je Sojer da se dere do sutra, ali Majkl je drzao pistolj), sam se odrekao deteta, sam je odredio sebi sudbinu. I pored svega svi su mu krivi, samo ne on!
U celoj drugoj sezoni najvise me je nervirala njegova pojava i "Did you see my son?Did you see Walt, man? i "I want my son back! I want Walt!"
(Isto kao i San u petoj sezoni sa njenim "Da li ste videli moga muza?")

Veza Volt - polarni medvedi je verovatno samo simbolicna, ali meni je u ovoj epizodi, pored one ajkule sa Dharma logom na repu, bilo najvaznije sta se desavalo u Otvoru.
Vidimo da se Lok izuo cim je usao unutra, kao da ulazi u neki hram, sto je za njega mozda i bio!
Cudne su mi bile Lokove reci Dezmondu kada je hteo da ga veze - "Vezujes pogresnu osobu" i pokazuje mu da veze Kejt. Da li je znao da je Kejt "opasna mala" koja bije kao Brus Li i koja ume da se oslobodi kad god je vezana - ne znam.
Ipak, vezanu Kejt ubacuju u magacin sa hranom gde je sve obelezeno Dharma logom i koja prvo smaze nekoliko apolo cokoladica pa onda krece kroz ventilacione otvore kao da zna kuda sta vodi (i ovo mi nije bas jasno).
Dezmond prvo misli da je Lok njegova zamena, ali posto nije dobio odgovor na pitanje sta je jedan snesko rekao drugom snesku, vidi da nesto nije u redu.
Gledamo zanimljiv razgovor, razmenu informacija izmedju Dezmonda i Loka. Dezmonda zanima koliko se ljudi razbolelo, koliko ih ima... dok Loka zaminaju stvari u vezi Otvora. Tada se prvi put oglasi alarm i Dezmond natera Loka da u kompjuter unese brojeve 4, 8, 15, 16, 23, 42 i tada pocinje opsesija brojevima.
Sve se zavrsava onim sto smo videli u prethodnoj epizodi, a to je Dzekov ulazak u Hatch i pucanj, koji ce, videcemo kasnije, zavrsiti u kompjuteru (BTW kompjuter lici na apple e10 iz 1980 godine).
Poslednja scena je kada Majkl i Dzin stizu na plazu dok iz grmlja istrcava Dzin, vezan, koji vice "Drugi, drugi...!" Pojavljuje se MrEko koji bije kao Sveti Ilija i koji ih svo troje sa tri udarca mocugom posalje u besvesno stanje. (doduse ovako ce poceti sledeca epizoda Orientation, a ovde su ih videli samo kao odrpance koji sa mocugama stoje u daljini)


Последњи изменио nitobe дана Tue Sep 15, 2009 5:13 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptyTue Sep 15, 2009 3:58 am

Код:
Od tog trenutka i narednih flesbekova koji se
ticu Majkla i nacina na koji se odrekao svog deteta njegov karakter mi
je postao jedan od najljigavijih u seriji.
I meni.Voooooolt,Vooooolt,Vooooooolt!!!Zaista je vecinu njegovih postupaka od samog pocetka bilo mucno gledati i posmatrati,a neke su toliko ljigave da ne mogu biti ljigavije.

Mislim da cokoladice Apolo proizvodi kompanija Widmora.Ispravi me ako gresim.
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptyTue Sep 15, 2009 4:20 am

Apolo je kompanija kojom upravlja Hanso Fondacija.
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptyTue Sep 15, 2009 4:46 am

prema lostpediji M. David Benson je osnivac“Apollo Candy Company,” koji je prve Apollo cokoladice distribuirao u San Franciscu, 1964. To je sa navodnog vebsajta kompanije. Koliko znam nema veze sa Vidmorom, ali ne mora da znaci. Pogledacu detaljnije kad budem imao vremena (vikend)!
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptyTue Sep 15, 2009 6:04 am

Moja greska,pomesao sam sa onim testom ta trudnocu koji je koristila Sun.
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 31
Datum upisa : 26.03.2010

2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift EmptyTue Apr 06, 2010 7:51 am

uh kako dobra epizoda, jos bolja od prethodne. mislio sam da ce mi druga sezona biti bezveze a vec sada mi je bolja od prve Very Happy Very Happy i oni brojevi.... kako je extra uradjeno.... i onaj medved

volt je citao onaj casopis gde je beli medved bio na naslovnoj strani
onda su nasli belog medveda na ostrvu
i sada u flashbackovima vidimo da je majkl dao belog medveda njemu.... bas mi je drago sto pri put gledam seriju pa nista ne znam Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





2x02 - Adrift Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x02 - Adrift   2x02 - Adrift Empty

Назад на врх Go down
 
2x02 - Adrift
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» 2x02 Adrift

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: Sezona 2-
Скочи на: