Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap13%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap25%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap9%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap6%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap11%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap0%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap2%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap7%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap2%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap1%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap0%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap0%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap0%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap4%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap3%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap8%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap0%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap0%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap8%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap1%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
2x11 - The Hunting Party I_vote_lcap1%2x11 - The Hunting Party I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 2x11 - The Hunting Party

Go down 
+2
HeadBurn3r.
Sawyer
6 posters
АуторПорука
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

2x11 - The Hunting Party Empty
ПорукаНаслов: 2x11 - The Hunting Party   2x11 - The Hunting Party EmptySat Mar 14, 2009 1:47 am

Datum emitovanja - 18.01.2006
Flashback - Jack
Dan - 51/52
Scenario - Elizabeth Sarnoff & Cristina M. Cim
Rezija - Stephen Williams

Recap by Nitobe

Sem susreta sa Drugima u sumi, meni ovo nije bilo nesto posebno uzbudljivo, ali ima nekoliko stvarcica koje su interesantne.

2x11 - The Hunting Party 250s3fs

Sve pocinje flesbekom kada pacijent iz Italije zajedno sa cerkom dolazi na operaciju tumora kicme u Dzekovu bolnicu. Pacijent je ocito tezak bogatas, posto tako nesto u Americi stravicno kosta. Pride mu je tu sve vreme bila cerka, a same pripreme za operaciju su trajale vise od mesec dana (prema onome sto sam nasao na Netu troskovi bi bilo oko 2 miliona dolara samo za bolnicu).
Dok Dzek i njegov otac gledaju rendgen snimke na njima se vidi da su slikani 16. novembra 2005, na rendgenu marke filips i to u bolnici St Francis na Havajima!!! Greska ili ne - ne znam.
Italijan umire tokom operacije, njegova cerka poljubi Dzeka, Dzek to prizna svojoj zeni Sari koja opet njemu kaze da ga napusta jer se vec neko vreme vidja sa drugim covekom.

Iz ovoga proizilazi da se Sara udala za njega iz zahvalnosti sto je spasao invalidskih kolica, ali da je kasnije nastavila da zivi svojim zivotom. Dzek emocionalno puca - i od tad pocinje problem sa picem i tabletama - obratite paznju da u to vreme Dzek nema tetovazu na levoj ruci. Iz nekog razloga ona je sakrivena tokom snimanja, a to bi znacilo da je uradio posle razlaza sa zenom. Ne zaboravite da je glumac Metju Foks zaista ima tu tetovazu na svojoj ruci.
Dakle, sto se serije tice Dzek se istetovirao posle razvoda sa Sarom.

Inace, reci na njegovoj tetovazi su iz jedne pesme Mao Ce Tung-a, prvog kineskog komunistickog vodje. Detalje o tetovazi imate ovde:
[url]http://www.ece.neu.edu/~xzhu/lost_tatoo.html[/url]

Idemo na ostrvo. Majkl onesvescuje Loka i zajedno sa Dzekom ih zatvara u oruzarnicu, uzima pusku i odlazi za Voltom - ovo se desava posle misteriozne komunikacije preko terminala u Otvoru gde mu se navodno Volt licno obratio.

2x11 - The Hunting Party Ff97jl

Iako je naglasio Dzeku da mora da ide sam, Dzek okuplja Loka i Sojera (cudi me zasto ne i Saida) i odlaze za Majklom. Dzek odbija da povede i Kejt iako i ona zeli da ide.
Lok prati tragove, utvrdjuju da Majkl ide pravcem koji je drugaciji od onoga koji bi trebalo da bude i dok pada mrak cuju 7 pucnjeva. Lok nalazi 3 caure, ali gubi trag posto je pao mrak i zeli da se vrati. Treba napomenuti da je usput rekao Dzeku sledece "Ko smo mi da odredjujemo nekome sta ce da radi?" misleci pri tom na Majkla. Dzek je tvrdoglav i nastavljaju dalje.

2x11 - The Hunting Party 2z6i6wj

Tada se desava legendarni susret u sumi sa Bradonjom koji je oteo Volta sa splava. Zanimljivo je da im je tada rekao sledece: "Jedan covek, mudriji od svih nas, rekao je jednom prilikom da je od nastanka nase vrste coveku usadjena radoznalost."
Ovo su navodno reci koje je Alvar Hanso, finansijer Darme rekao na sednici Saveta bezbednosti UN 1967, prema web stranici Hanso Foundation! Zasto bi neko od Drugih citirao Hanso-a koji je osnivac Darme, a koju su Drugi "pocistili" sa ostrva.
Takodje im je rekao da je na mestu gde stoji linija koju ne smeju da predju, jer to nije njihovo ostrvo i da ce snositi posledice ako to ucine. Kada zatrazi da mu predaju oruzje i Dzek to odbije, Bradati naredi paljenje baklji i trojka shvati da je opkoljena sa najmanje 20 ljudi (toliko je baklji). Neki kazu da se u jednom kadru vidi Volt, ali meni ne izgleda tako.

2x11 - The Hunting Party 7428422148092406792200961

Poslednji adut je zarobljena Kejt koja je ipak posla za njima i bila uhvacena. Dok predaju oruzje Sojer kaze Bradonji: "Mi jos nismo zavrsili Zik!"
Secam se da je nekad bilo dosta rasprave zasto je upotrebio bas to ime, cak je pominjan i Jezekilj iz biblije, ali najvise po meni odgovara istini da je ime Zik upotrebio po liku iz Mapet Sou-a koji svira bendzo u bendu:
2x11 - The Hunting Party 2928902131097610102200990

U povratku, Dzek je ljut na Kejt (ili ljubomoran zbog Sojera) i na plazi seda pored Ana Lusije i pita je koliko je potrebno da se obuci vojska!!!
I ovde je pitanje zasto to nije zatrazio od Sajida koji je oficir i najkompetentniji za tako nesto. Mislim da to pokazuje u stvari Dzekovu ljubomoru ali i pokazuje diktatorske osobine njegove licnosti (koje su u ovoj epizodi jako vidljive) jer Sajid bi se sigurno zapitao zasto, i sta je svrha toga, dok Ana Lusiji na samu pomenu oruzja zasijaju oci!!!

Takodje, svrhu flesbekova sa matorim, bogatim Italijanom ne vidim sem ako nije u pitanju otac onog gospodina Avelina koga je Sajid ubio u epizodi Ekonomist 4. sezone. Ne zaboravite da ovde nigde nismo culi prezime, nego samo imena Gabriella i Angelo!!!
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

2x11 - The Hunting Party Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x11 - The Hunting Party   2x11 - The Hunting Party EmptySat Mar 14, 2009 4:06 am

OMG jedna od neizvesnijih epizoda...
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

2x11 - The Hunting Party Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x11 - The Hunting Party   2x11 - The Hunting Party EmptyMon Sep 28, 2009 8:26 am

Sem susreta sa Drugima u sumi, meni ovo nije bilo nesto posebno uzbudljivo, ali ima nekoliko stvarcica koje su interesantne.

Sve pocinje flesbekom kada pacijent iz Italije zajedno sa cerkom dolazi na operaciju tumora kicme u Dzekovu bolnicu. Pacijent je ocito tezak bogatas, posto tako nesto u Americi stravicno kosta. Pride mu je tu sve vreme bila cerka, a same pripreme za operaciju su trajale vise od mesec dana (prema onome sto sam nasao na Netu troskovi bi bilo oko 2 miliona dolara samo za bolnicu).
Dok Dzek i njegov otac gledaju rendgen snimke na njima se vidi da su slikani 16. novembra 2005, na rendgenu marke filips i to u bolnici St Francis na Havajima!!! Greska ili ne - ne znam.
Italijan umire tokom operacije, njegova cerka poljubi Dzeka, Dzek to prizna svojoj zeni Sari koja opet njemu kaze da ga napusta jer se vec neko vreme vidja sa drugim covekom. Iz ovoga proizilazi da se Sara udala za njega iz zahvalnosti sto je spasao invalidskih kolica, ali da je kasnije nastavila da zivi svojim zivotom. Dzek emocionalno puca - i od tad pocinje problem sa picem i tabletama - obratite paznju da u to vreme Dzek nema tetovazu na levoj ruci. Iz nekog razloga ona je sakrivena tokom snimanja, a to bi znacilo da je uradio posle razlaza sa zenom. Ne zaboravite da je glumac Metju Foks zaista ima tu tetovazu na svojoj ruci.
Dakle, sto se serije tice Dzek se istetovirao posle razvoda sa Sarom.

2x11 - The Hunting Party 7728762051099038977200981

Inace, reci na njegovoj tetovazi su iz jedne pesme Mao Ce Tung-a, prvog kineskog komunistickog vodje. Detalje o tetovazi imate ovde:
[url]http://www.ece.neu.edu/~xzhu/lost_tatoo.html[/url]

Idemo na ostrvo.
Majkl onesvescuje Loka i zajedno sa Dzekom ih zatvara u oruzarnicu, uzima pusku i odlazi za Voltom - ovo se desava posle misteriozne komunikacije preko terminala u Otvoru gde mu se navodno Volt licno obratio.
Iako je naglasio Dzeku da mora da ide sam, Dzek okuplja Loka i Sojera (cudi me zasto ne i Saida) i odlaze za Majklom. Dzek odbija da povede i Kejt iako i ona zeli da ide.
Lok prati tragove, utvrdjuju da Majkl ide pravcem koji je drugaciji od onoga koji bi trebalo da bude i dok pada mrak cuju 7 pucnjeva. Lok nalazi 3 caure, ali gubi trag posto je pao mrak i zeli da se vrati. Treba napomenuti da je usput rekao Dzeku sledece "Ko smo mi da odredjujemo nekome sta ce da radi?" misleci pri tom na Majkla. Dzek je tvrdoglav i nastavljaju dalje.

Tada se desava legendarni susret u sumi sa Bradonjom koji je oteo Volta sa splava. Zanimljivo je da im je tada rekao sledece: "Jedan covek, mudriji od svih nas, rekao je jednom prilikom da je od nastanka nase vrste coveku usadjena radoznalost." Ovo su navodno reci koje je Alvar Hanso, finansijer Darme rekao na sednici Saveta bezbednosti UN 1967, prema web stranici Hanso Foundation! Zasto bi neko od Drugih citirao Hanso-a koji je osnivac Darme, a koju su Drugi "pocistili" sa ostrva.
Takodje im je rekao da je na mestu gde stoji linija koju ne smeju da predju, jer to nije njihovo ostrvo i da ce snositi posledice ako to ucine. Kada zatrazi da mu predaju oruzje i Dzek to odbije, Bradati naredi paljenje baklji i trojka shvati da je opkoljena sa najmanje 20 ljudi (toliko je baklji).
Neki kazu da se u jednom kadru vidi Volt, ali meni ne izgleda tako. Ako neko ima screen sa HD-a neka postavi da vidimo.

2x11 - The Hunting Party 7428422148092406792200961

Poslednji adut je zarobljena Kejt koja je ipak posla za njima i bila uhvacena. Dok predaju oruzje Sojer kaze Bradonji: "Mi jos nismo zavrsili Zik!"
Secam se da je nekad bilo dosta rasprave zasto je upotrebio bas to ime, cak je pominjan i Jezekilj iz biblije, ali najvise po meni odgovara istini da je ime Zik upotrebio po liku iz Mapet Sou-a koji svira bendzo u bendu:

2x11 - The Hunting Party 2928902131097610102200990

U povratku, Dzek je ljut na Kejt (ili ljubomoran zbog Sojera) i na plazi seda pored Ana Lusije i pita je koliko je potrebno da se obuci vojska!!!
I ovde je pitanje zasto to nije zatrazio od Sajida koji je oficir i najkompetentniji za tako nesto. Mislim da to pokazuje u stvari Dzekovu ljubomoru ali i pokazuje diktatorske osobine njegove licnosti (koje su u ovoj epizodi jako vidljive) jer Sajid bi se sigurno zapitao zasto, i sta je svrha toga, dok Ana Lusiji na samu pomenu oruzja zasijaju oci!!!

Takodje, svrhu flesbekova sa matorim, bogatim Italijanom ne vidim sem ako nije u pitanju otac onog gospodina Avelina koga je Sajid ubio u epizodi Ekonomist 4. sezone. Ne zaboravite da ovde nigde nismo culi prezime, nego samo imena Gabriella i Angelo!!!
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

2x11 - The Hunting Party Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x11 - The Hunting Party   2x11 - The Hunting Party EmptyMon Sep 28, 2009 10:52 am

Dodao bih i moje subjektivno misljenje da je Gabriela
2x11 - The Hunting Party 250s3fs
najljepse zensko koje se pojavilo u Izgubljenim


Jos nesto,recenica koju je Dzek rekao Ani: ''Koliko je potrebno da se obuci vojska'' je za mene najgluplja recenica koja je izgovorena u Lostu.
Назад на врх Go down
Masha Ford
The Substitute
The Substitute
Masha Ford


Broj poruka : 1539
Godina : 28
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija.
Datum upisa : 18.03.2009

2x11 - The Hunting Party Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x11 - The Hunting Party   2x11 - The Hunting Party EmptyTue Sep 29, 2009 1:09 am

Mozhe biti Volt, ruke kao da su vezane napred.... Smile
Joj Alene, pa zar je ona lepa?.... silent
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

2x11 - The Hunting Party Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x11 - The Hunting Party   2x11 - The Hunting Party EmptyTue Sep 29, 2009 2:44 am

Pa dobro ovo nije najbolja slika,ali u epizodi kada se pojavila zanemio sam,opet to je moj ukus
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 31
Datum upisa : 26.03.2010

2x11 - The Hunting Party Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x11 - The Hunting Party   2x11 - The Hunting Party EmptyFri Apr 16, 2010 6:35 am

ok epizoda, dzek me nervira.... kreten
Назад на врх Go down
Sponsored content





2x11 - The Hunting Party Empty
ПорукаНаслов: Re: 2x11 - The Hunting Party   2x11 - The Hunting Party Empty

Назад на врх Go down
 
2x11 - The Hunting Party
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» 2x11 The Hunting Party

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: Sezona 2-
Скочи на: