Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap13%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap25%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap9%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap6%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap11%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap0%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap2%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap7%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap2%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap1%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap0%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap0%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap0%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap4%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap3%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap8%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap0%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap0%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap8%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap1%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_lcap1%5 x 14 The Variable - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 5 x 14 The Variable

Go down 
+19
slobodanvujin
John_Locke
Alen Alpert
Riquelme
Darkonius Faraday
Ben Linus
SV.SAVO
Dr.Marvin Candle
NewName
The Constant
jellaran
SudnjiDan
Black Smoke
Masha Ford
jecazmaj
JonnyMM
HeadBurn3r.
Sawyer
Andrew Faraday
23 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3
АуторПорука
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptySun Apr 26, 2009 12:20 am

First topic message reminder :

Faradeyeva epizoda...

Recap by Nitobe:

Datum emitovanja: 29. April 2009.

Scenario: Edward Kitsis & Adam Horowitz

Rezija: Paul Edwards,

5 x 14 The Variable - Page 3 Normalvariable586

U flesbeku vidimo kakoje mladog Daniela Faradaya njegova majka Eloiz Hoking "pritiskala" i usmeravala ka njegovom skolovanju o odredjenom pravcu koji je ona odredila. Iako je Danijel voleo muziku, majka ga je opet odvracala od toga i usmeralava njegov briljantni uma ka fizici.

U sceni gde mladi Danijel svira klavir, dolazi Eloiz i kaze mu da je to gubljenje vremena, ali ono odgovara da "ce stvoriti vreme!". Potom ga Eloiz pita da li zna sta je to sudbina i kaze mu da je on obdaren briljantnim umom i da se njegova sudbina zasniva upravo na tom daru.

5 x 14 The Variable - Page 3 Normalvariable144

Posto je doktorirao na Oksfordu kao najmladji Eloiz ga vodi i daje mu novi rokovnik ( koji smo vidjali u ranijim epizodama i sezonama) sa posvetom i podseca ga sta za sta je predodredjen i da ne bi smeo da gubi vreme na trivijalne stvari u zivotu.

Istovremeno, Danijel dobija ogromnu donaciju za svoja istrazivanja od fondacije Carlsa Vidmora, ne znajuci da mu je on u stvari otac.
Godinama posle toga, vidimo Danijela koji ima ozbiljne psihicke posledice zbog eksperimenata koje je izvodio i u sceni koja je vec prikazana u cetvrtoj sezoni, kada Danijel gleda na televiziji pronalazak ostataka aviona leta 815 na dnu okeana i place, posecuje ga Carls Vidmor i nudi mu priliku da bude izlecen tako sto ce otici na Ostrvo. Potom ga posecuje i Eloiz koja ga dodatno ohrabruje da ipak krene na Ostrvo i izleci se.

U 1977. godini dogadjaji se razvijaju tamo gde su stali u prethodnoj epizodi kada je Danijel dosao podmornicom na ostrvu jer je prethodne tri godine proveo na Univerzitetu Micigen radeci istrazivanja za Darmu. Razlog njegovog dolaska na Ostrvo je to sto je u Micigenu video sliku novopridoslih regruta Darme, Dzeka, Kejt i Huga na fotografiji. Odmah odlazi do Dzeka koga pita ko im je rekao da se vrate na Ostrvo i dobija odgovor da je to bila njegova majka Eloiz. Kaze Dzeku da njegova majka nije bila u pravu.
Potom odlazi do dr Pjer Cenga i upozorava da ce se u roku od sest sati desiti katastrofa na mestu gde se gradi stanica Orhideja te da je neophodno narediti evakuaciju sa Ostrva. Da bi ubedio Canga u ono sto ce se desiti, Faradej kaze da je iz buducnosti, ali mu Cang ne verjuje iako mu je Faradej prikazao svoj rokovnik sa matematickim i fizickim formulama koje ce biti otkrivene tek za 20 godina. Danijelovu pricu potvrdjuje i Majls, ali ovaj i dalje ne veruje iako mu Majls kaze da je on njegov sin iz buducnosti.

U Darmavilu, Sojer, Dzulijet, Jin i Hugo odlucuju da pobegnu na mesto gde im je bio stari kamp na plazi. Kejt, Faradej i Dzek odlaze kod drugih posto Faradej hoce da vidi svoju majku kako bi sprecio katastrofu koja se sprema. Prilikom odlaska Faradej ipak prilazi maloj Sarlot koja je na ljuljasci i kaze joj da ce uskoro morati da napusti Ostrvo jer ako to ne ucini umrece, iako je obecao posle njene smrti da to nece ponovo uciniti:

5 x 14 The Variable - Page 3 Normalvariable298

Medjutim, u kucu upada Radzinski sa svojom ekipom i hapsi Sojer i Dzulijet i oslobadja Fila iz plakara.

Na putu ka kampu Drugih Faradej otkriva Dzeku i Kejt da se sprema da detonira nuklearnu bombu na mestu gde se gradi Swan kako bi negirao energiju koja ce se tom prilikom osloboditi. Eksplozija bombe ce, po Danijelu, omoguciti da Swan nikada ne bude napravljen i spreciti citav sled dogadjaja zbog kojih je pao let 815. Danijel tada kaze da je previse vremena izgubio proucavajuci konstante u fizici da je zaboravio na varijable, a varijable su, po njegovom misljenju, ljudi, koji svoji odlukama, svojom slobodnom voljom mogu promeniti stvari, to jest uticati na buducnost.

Tako su se sukobile WHH i TCBC teorije.

5 x 14 The Variable - Page 3 Normalvariable092

Kada udju u selo, Danijel uperi pistolj u Alperta i trazi da vidi Eloiz. Alpert ga smiruje, ali zacuje se pucan i Faradej pada. Ubila ga je rodjena majka, koja u tom trenutku ne zna da joj je on sin. Faradej joj na samrti kaze, da je on u stvari njen sin.

Vracamo se ponovo u 2007 godinu gde je Dezmond doveden u bolnicu zbog metka koji je u njega ispalio Ben u prosloj epizodi. Dolazi Eloiz i izvinjava se Peni sto je Dezmond bio umesan u te dogadjaje, i dodaje da po prvi put u zivotu ne zna sta ce se dalje desiti.

Ispred bolnice Eloiz prica sa Carlsom o Danijelu koga su oboje svesno zrtvovali. Kada Carls kaze da je on i njegov sin, dobije samar od Eloiz.

Nije jasno sta se desilo sa Danijelovim dnevnikom jer ga je posle njegove smrti uzela Eloiz u 1977. godini. Gde je dnevnik zavrsio? Da li je ostao kod Eloiz, posto smo videli da mu je posle diplomiranja na Oksfordu dala novi dnevnik? Da li je Danijelov dnevnik bio izvor svogo njenog znanja o dogadjajima, na primer, ubedjivanje Dezmonda da ode na Ostrvo?
Назад на врх Go down

АуторПорука
John_Locke
One of Them
One of Them
John_Locke


Broj poruka : 87
Godina : 34
Datum upisa : 22.01.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptyMon May 04, 2009 9:52 pm

Alen ::
Novi sam,pozdrav svima.U nameri da aktivira hidrogensku bombu,Danijela je sprecila Elloise,a da nije ona neko bi ga drugi sprecio u tome.Znaci Incidet ce se desiti.Ako se i ne desi onda ce drugi niz dogadjaja uticati na pad Oceanika.Uglavnom on pada.Sto se desilo,desilo se.Odredjene stvari se ne mogu izmeniti,osim ''kozmetickih'promena' npr.Sharlot je rekla Faradeju da joj je on govorio u detinstvu da se ne vraca na ostrvo,jer ce biti mrtva,a on joj je sada rekao samo da ode sa ostrva,ne i da se ne vreca i da ce biti mrtva.

mislim da gresis druze, za o6,benova proslost je njihova sadasnjost,to znaci da oni sad kreiraju buducnost danijel je rekao u zadnjoj epizodi da su oni konstante to znaci da buducnost zavisi od njih....moguce je da ce se avion srusiti i sve ali mislim da je poenta promene da oni ne zavrse u 77 godini kao sto se dogodilo...
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptyMon May 04, 2009 10:03 pm

Ja mislim da ce Oceanic 815 da padne na ostrwo, bilo bi glupo da ne padne.....
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptyMon May 04, 2009 10:10 pm

OK,slazem se ja i sa tim,samo samo pokusao da kazem da nece moci promeniti 'velike dogadjaje'.Sve je pocelo padom Oceanika 815 i bicu razocaran ako na kraju on sleti u Los Angeleskao sto je Faradej rekao.Tad i moje teorije padaju u vodu.
Назад на врх Go down
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptyTue May 05, 2009 3:02 am

Ja se slazem sa tim. Sama cinjenica da oni mogu da malo uticu na buducnost, znaci da ce se mozda neke stvari drugacije odigrati. Ali velike stvari se ne mogu promeniti. Eto, Sayid pokusao da ubije Bena, pa nije uspeo. Znaci, Ben mora da zivi, jer je tako zabelezno. Ne bih zeleo da promene buducnost, mada, moraju nesto da urade, jer ovo sto se sada desava ne bi imalo poentu. Jeste ono non-stop putovanje bilo kul, ali Dharma mora da ima neku jacu poentu sem od upoznavanja Horasa, Benovog oca i onog iritantnog Razinskog (kome bih glavu otkinuo).
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
slobodanvujin
One of Them
One of Them
slobodanvujin


Broj poruka : 61
Godina : 33
Datum upisa : 19.01.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptyTue May 05, 2009 3:08 am

Najbolja epizoda
Назад на врх Go down
jecazmaj
The Candidate
The Candidate
jecazmaj


Broj poruka : 310
Godina : 36
Lokacija : Vrnjacka Banja
Datum upisa : 27.01.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptyTue May 05, 2009 9:30 am

joj i mene nervira Razinski (verovatno i sam sebe nervira jer se na kraju ubio Smile ).
no... Eloiz je ubila sina,to je oduvek znala, ali verovatno ga ne bi ubila da on nije otisao da je trazi,sto samo potvrdjuje teoriju Whatever Happened, Happened jer da on u '77 godini koju je dozivela Eloiz nije dosao i da nije nameravao da promeni buducnost ni ona ga ne bi ubila a oduvek je znala da u njegovoj '77 hoce (nadam se da sam bila jasna)

dalje... on verovatno ne bi ni otisao kod nje da ga ovo dvoje nisu odveli,sto znaci da su oni morali da budu tamo da bi ga odveli,sto automatski znaci da je njihova sudbina da budu tamo u tom trenutku i da je Danijel pogresio sto je mislio da im nije sudbina tamo da budu,jer jeste... Takodje mislim da je Danijel pogresio u vezi zadnje teorije i da mu je prva bila tacna tj. Whatever Happened, Happened.

e sad... ono sto mene buni jeste Ricard kada je rekao Danijelu u jednoj od epizoda dok su putovali kroz vreme ( to sam pisala i u prosloj epizodi - ko se seca) : Jer si dosao po tvoju bombu (u tom fazonu nesto). koliko se secam to nije bilo prikazano a to sa bombom je moralo biti pre 1956 jer je tada to Ricard rekao. zbog ovoga mislim da je Danijel ziv i da je preziveo mamin hitac,ali da ona to ne zna i da je kasnije opet putovao kroz vreme.

jbt,napisah referat!
Назад на врх Go down
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptyTue May 05, 2009 11:43 am

Mi postadosmo filozofi pored Losta... ko je rekao da serije lose uticu na nas? Razz
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
jecazmaj
The Candidate
The Candidate
jecazmaj


Broj poruka : 310
Godina : 36
Lokacija : Vrnjacka Banja
Datum upisa : 27.01.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptyTue May 05, 2009 11:54 am

slazem se Smile
Назад на врх Go down
RemaMC
One of Them
One of Them
RemaMC


Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 06.01.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptyTue May 05, 2009 10:17 pm

4 8 15 16 23 42 ::
Ja sam tako se namerno razboleo i za PB i za Lost i odgledo dve sezone pa sam se budio nocu i cuo glasove,znaci bio sam prso sad sanjam brojeve...

kakav si ti car,veruj mi da sam se pokidao kad sam ovo procito.

Imam trip da ce sad u poslednjoj epizodi da bude TAKAV preokret da necemo znati gde nam je dupe a gde glava....i onda cemo da skapavamo do 6. sezone....
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptySat Apr 10, 2010 12:14 pm

Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptySat Apr 10, 2010 8:27 pm

jecazmaj ::
e sad... ono sto mene buni jeste Ricard kada je rekao Danijelu u jednoj od epizoda dok su putovali kroz vreme ( to sam pisala i u prosloj epizodi - ko se seca) : Jer si dosao po tvoju bombu (u tom fazonu nesto). koliko se secam to nije bilo prikazano a to sa bombom je moralo biti pre 1956 jer je tada to Ricard rekao. zbog ovoga mislim da je Danijel ziv i da je preziveo mamin hitac,ali da ona to ne zna i da je kasnije opet putovao kroz vreme.
Nije Ričard pitao Fardeja lično da li je on došao po svoju bombu, već je, misleći da su oni pripadnici američke vojske, rekao "pretpostavljam da ste došli po svoju bombu".
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptyMon Apr 12, 2010 12:38 am

Upravo tako!
Prvo je u the Jughead Eloiz zarobila Majlsa, Faradeja i Sarlot pored potoka gde su naleteli na vojne mine koje je postavila americka vojska. Tada je Eloiz rekla FaradejuČ
"You just couldn't stay away, could you?"
Na pitanje gde su ostali iz grupe Majls kaze da su mozda i oni izginuli od mina, na sta Eloiz kaze da su mine nisu postavili Drugi, vec oni (misleci na US Army).
Potom se odvija razgovor izmedju Alperta i Faradeja gde Alpert kaze:
"I assume you've come for your bomb".
Faradej potom kaze da su oni naucnici i da ce uciniti bombu bezopasnom
Jedina zabuna moze biti oko drugog lica jednine i mnozine u engleskom (you), koje ima isti oblik. Medjutim, obzirom da ih je bilo troje u obe prilike, podrazumeva se da se Eloiz nije direktno obracala Faradeju, kao ni Alpert, vec su oboje mislili na celu trojku.
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptySat May 15, 2010 9:54 pm

Uradjen recap!
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptySun May 16, 2010 2:20 am

Jel neko pogledao klip sa youtuba koji sam postavio na prethodnoj strani? Tu je malo bolje objasnjeno sta je Faraday hteo tacno da uradi sa bombom...
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptySun May 16, 2010 2:31 am

Darkonius Faraday ::
Jel neko pogledao klip sa youtuba koji sam postavio na prethodnoj strani? Tu je malo bolje objasnjeno sta je Faraday hteo tacno da uradi sa bombom...
Da, gledao sam ja. Pa tu je samo metaforom objasnio ono što se zapravo i desilo otprilike. Kamen je od jednog toka napravio dva. A kad dva toka zaobiđu kamen, ponovo se spajaju u jedan. Tako će verovatno biti i sa pravim vremenom i altom.

Ono što je mene iznerviralo u toj sceni (onaj deo koji je i u seriji), je to njegovo otkriće - mi ljudi smo varijable. Do tad je uvek bilo what happened, happened. I tri godine je radio da bi skontao da ljudi mogu promeniti prošlost? A kad je mislio da se prošlost ne može promeniti verovatno je razmišljao samo o belim miševima. Pa ko bi drugi trebao da promeni prošlost, majku mu, ako ne ljudi? 5 x 14 The Variable - Page 3 Icon_rolleyes
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptySun May 16, 2010 5:14 am

Pa, trebala im je naznaka, to jest objasnjenje za ono sto ce se desiti. Zato su izbacili scenu u kojoj kaze Danijel da ako u potok ubacis stenu, tok ce se podeliti da dva dela, sto bi odmah svi provalili kao stvaranje dve vremenske linije... pa su ubacili onu drugu scenu, kao nisu imali dovoljno vremena da stave onu koja je odbacenja 5 x 14 The Variable - Page 3 Fresse

A da ljudi svojih postupcima menjaju istoriju, svojim postupcima, to jest cinjenjem ili ne cinjenjem, valjda je jasno odavno.
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 32
Datum upisa : 26.03.2010

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptySun Jun 13, 2010 6:47 am

ja vise nista ne kapiram Very Happy tako zbunjujuca epizoda, sezona.... sada mi nedostaje ona prva sezona :Dja vise ne znam sta je proslost sta buducnost... znaci ako sprece incident avion nece pasti... a sta ce onda biti sa ovima na ostrvu koji su bili u tom avionu?
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptySun Jun 13, 2010 7:50 am

Pa do ove epizode je vazilo Faradejevo pravilo "Sta se desilo, desilo se" (WHH) a onda se Faradej vratio na ostrvo i sada pokusava da spreci incident kako bi promenio tok dogadjaja tako da se avion ne srusi na ostrvo sto znaci da WHH vise ne vazi... E sad ja sam bio za opciju da su to sve gluposti, i da on u stvari to pokusava samo zato da bi se desilo to sto treba da se desi, a to je upravo incident, i da ih je lagao da mogu da promene buducnost/proslost da bi mu oni pomogli u toj nameri.. Sta ce biti od toga videces i sam, na tebi je da izaberes za koju si opciju Smile
Valjda te nisam jos vise zbunio Very Happy
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 32
Datum upisa : 26.03.2010

5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 EmptySun Jun 13, 2010 7:58 am

au ja sam zbunjen skroz Very Happy nadam se da ce nesto razjasniti u sledecoj epizodi Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





5 x 14 The Variable - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 14 The Variable   5 x 14 The Variable - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
5 x 14 The Variable
Назад на врх 
Страна 3 of 3Иди на страну : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: Sezona 5-
Скочи на: