Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap13%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap25%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap9%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap6%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap11%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap2%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap7%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap2%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap1%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap4%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap3%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap8%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap8%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap1%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap1%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 s06e08 Recon - Opsta diskusija

Go down 
+24
RemaMC
HeadBurn3r.
Alen Alpert
Frenki
ivangr85
Sawyer
Masha Ford
spuza
hiquaiN
Andrew Faraday
Shambala
Divna91
comy
Darkonius Faraday
Yose
Lazicy
FilipMurray
jecazmaj
Trent
The Constant
Uncle Sayid
manijak iz kaknja
fat_cat
nitobe
28 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vase misljenje o epizodi "Recon"
5. Savrseno
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap23%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 23% [ 15 ]
4. Odlicno
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap26%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 26% [ 17 ]
3. Dobro
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap42%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 42% [ 28 ]
2. Lose
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap5%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 5% [ 3 ]
1. Katastrofa
s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap4%s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Укупно гласова : 66
 

АуторПорука
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyTue Mar 16, 2010 7:31 am

First topic message reminder :

Vasa misljenja i komentari o epizodi Recon.

Sawyerova epizoda

Recap by Nitobe:

Datum emitovanja: 16. Mart 2010

Scenario: Elizabeth Sarnoff & Jim Galasso

Rezija: Jack Bender


s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 6617432266038317589201091

Flocke dovodi svoj tim do plaze i kaze im da naprave kamp jer ce se verovatno zadrzati na tom mestu nekoliko dana.

Potom salje Sojera na ostrvo Hidra da ispita da li je neko od prezivelih sa leta Ajira 316 jos uvek ziv i da se potom vrati i obavesti o situaciji. Tada mu kaze i da planira da sa Ostrva ode avionom koji je tamo spustio Lapidus. Takodje, priznaje Sojeru da je bas on "Crni Dim" i da je upravo on pobio ljude u Hramu koji nisu hteli da podju sa njim.

Pobesnela Kler napada Kejt i pokusava da joj zarije noz u grlo zbog toga sto je Arona odvela sa Ostrva dok Sajid odsutno posmatra celu scenu. Flocke prekida guzvu tako sto odvali samarcinu Kler, a potom odvodi Kejt do obale kako bi razgovarao sa njom
Priznaje Kejt da je on slagao Kler da je Aron kod drugih kako bi joj dao motiv da prezivi na Ostrvu. Medjutim, priznaje da je i njegova majka bila luda i da je to ostavilo teske posledice po njegovo detinjstvo sa kojima jos uvek pokusava da se izbori. Naglasava i da je Aron takodje ima ludu majku, nagovestivsi tako Kejt da je najbolje za dete da ostane kod nje posto je ona u stvari jedina majka koju je dete upoznalo.

Sojer na Hidri nailazi na gomilu leseva putnika leta 316 i jednu zenu koja je prezivela. Zena se zove Zoe, ali Sojer provaljuje da ona zapravo nije sa leta 316 vec neko drugi, no na njen zvizduk iz grmlja istrcavaju naoruzani ljudi koji zarobljavaju Sojera. Odvode ga potom na podmornicu u kojoj je Carls Vidmor i koji sa Sojerom sklapa dogovor da Flocku kaze da je sve cisto i da moze slobodno da ode na Hidru, u zamenu za odlazak sa Ostrva.

Po povratku Sojer isprica Flocku sve kako se desilo i sta je obecao Vidmoru, da bi na kraju rekao Kejt da ce, dok se ova dvojica budu tukli, njih dvoje uzeti podmornicu i otperjati sa Ostrva.

U Flashsideways otkrivamo da je Sojer policajac Dzim Ford koji radi zajedno sa Majlsom, ali koji i dalje goni prevaranta iz svog detinjstva Sojera. U Australiji je bio privatno, tragajuci za covekom koji se zove Entoni Kuper.

Upoznaje i Sarlot (Faradejevu ljubav) koja je ovde zaposlena u muzeju zajedno sa Majlsovim ocem. Sarlot "pada" na Sojerov sarm i zavrsavaju u krevetu, ali biva izbacena iz stana kada slucajno vidi fasciklu sa podacima o prevarantu iz Sojerovog detinjstva.
Na kraju, Sojer i Majls uspevaju da uhvate odbeglu Kejt, koju je Sojer video jos na aerodromu ali je nije uhapsio jer je u Australiji bio privatnim poslom koji je hteo da sakrije od svojih kolega.


Postavlja se pitanje zasto je Flocke slao Sojera na Hidru da izvidi situaciju? Da li zato sto to nije mogao sam da uradi, ili je jednostavno hteo da testira Sojerovu lojalnost?

Postoje pretpostavke da ne moze da predje vodu, niti da boravi u vodi, ali znamo da je u prosloj sezoni sa Hidre i dosao na glavno Ostrvo upravo u camcu (doduse, tada se iz nekog razloga izuvao). Takodje smo ga videli da stoji u vodi posle prinudnog sletanja leta 316.

Da je ipak test bio u pitanju govore Flockove reci Sojeru: Ti si najbolji lazov koga sam u zivotu upoznao, ali i to sto mu je Sojer sve ispricao kada se vratio sa Hidre - stari prevarant dobro ume da prepozna opasnost i da odmah odreaguje.


Последњи пут изменио nitobe дана Tue Mar 23, 2010 7:11 am. изменио укупно 3 пута.
Назад на врх Go down

АуторПорука
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 6:58 am

Dobro, neka bude i bez deja vu efekta, ali opet im se sudbine preplicu, ali nemaju dubokih porodicnih i licnih problema. Na koji nacin ce spojiti "svet iza ogledala" sa svetom koji smo imali prilike da gledamo, nisam siguran, cak stavise mozda takve paralele necemo ni videti. Ipak, ponudice nam Hapy End i Dead End, ali tako da sami odaberemo sta je konacni ishod.
Tako mi u ovom trenutku izgleda, i ne iskljucuje mogucnost da pogresno percipiram stvari.

Sto se Flocka tice i njegovog razgovora sa Kejt moguce su sledece varijante:
- Tesko nalazi reci jer u tom trenutku "vadi secanja" pokojnog Loka kome je majka zaista bila luda i na brzinu sklapa "sliku".
- Tesko nalazi reci jer je Flockova majka je zaista onakva kako je opisao, dakle govori istinu, ali po prvi put to izgovara i muce ga pomesana osecanja.
- Tesko izgovara reci jer jednostavno laze i izmislja na licu mesta, ali nije toliko dobar lazov.

Zasto mislim da je opcija dva - govori istinu!
Treca opcija otpada je smo dosad smo videli da je veoma dobar lazov, i zasto bi u ovom trenutku imao poteskoca da laz izgovori.
Prva opcija takodje otpada jer Lok nije ni rastao pored svoje majke, vec je bio u hraniteljskim porodicama. Majka ga je dala na usvajanje odmah posto je u inkubatoru dostigao zrelost, dakle, nije ni poznavao u periodu odrastanja.
Ostaje druga opcija - cak nisam mogao da se otmem utisku "Keri" sindroma u njemu, dok je govorio sta je govorio, a imajuci u vidu njegovu ocigledno destruktivno prirodu. Sad bi poznavaoci psihologije odrastanja (narocito anglosaksonski) rekli da je agresivnost kod dece i odraslih posledica trauma iz detinjstva, bilo fizickih, bilo psihickih.
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 7:19 am

Odlična epizoda. Ne mogu da verujem da je Sawyer policajac, mnogo mi se sviđala alternativna stvarnost. Jedva čekam da vidim sukob Flocke-a i Widmore-a.. To je sve, ne znam šta još da kažem, sem da je Claire totalno luda, i da Flocke ne laže, slažem se sa nitobe-om.. Smile
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 7:28 am

Trent ::
ma avion je samo fora bio, plan je od pocetka bila podmornica

joj pa ne moze sve da bude "fora"... kako flocke zna za podmornicu i gdje je dosla i sve a ne zna da ga sawyer oce zeznuti (ili je i to fora)

najvise me buni sayid.. prvo koliko znam on je upucan u stomak.. kako je mogao popiti "infekciju" .. zasto je jacob rekao da je on vrlo vazan za sve ostale.. kad su ga odmah htjeli ubiti u hramu i poslije smo vidjeli kako opran jedino moze biti da ono nije sayid vise nego neko treci..ili ce njegov znacaj tek pri kraju izaci na vidjelo

..zasto je ona voda u hramu bila mutna?

... povratak claire mi je isto neuvjerljiv.. pa ona je ostavila Aarona u sred sume.. bila je normalna do tada i sad se eto vratila i samo je flocke usput rekao: "ti si bila nestala"..

da li je Aaron novi black smoke?

,, i ne znam zasto su razdvojili nase glavne i omiljene junake na 2 tabora. sad bi trebali biti neprijaelji sto mi je skroz neprihvatljivo.. takodjer i happy end bi me razocarao.. jer ovdje nema happy enda..ja ne bih zelio da me baci u neku vukoje*inu po svojoj volji,a ni placljivku (jack) se to nije svidjelo

p.s. sta je sa bijelim medvjedom? da to nije bio jacob?
Назад на врх Go down
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 7:35 am

Yose ::

najvise me buni sayid.. prvo koliko znam on je upucan u stomak.. kako je mogao popiti "infekciju" .. zasto je jacob rekao da je on vrlo vazan za sve ostale.. kad su ga odmah htjeli ubiti u hramu i poslije smo vidjeli kako opran jedino moze biti da ono nije sayid vise nego neko treci..ili ce njegov znacaj tek pri kraju izaci na vidjelo

..zasto je ona voda u hramu bila mutna?

... povratak claire mi je isto neuvjerljiv.. pa ona je ostavila Aarona u sred sume.. bila je normalna do tada i sad se eto vratila i samo je flocke usput rekao: "ti si bila nestala"..
Mislim da je Jacob rekao to zato sto je mislio da ce ga hram izlijeciti...a sada kada nije,kad ga je ocito nesto trece dovelo,on je druga osoba,kao zombi...
Mislim da je voda bila mutna ili zato sto je Jacob umro,ili zato sto Sayid nije 'dobar covjek',nije nevino dijete poput Bena vec covjek koji je ubio desetine ljudi...
Sto se tice Claire,mislim da je ona umrla kada je Keamy-ev tim napao barake,kada je Sawyer spasio iz rusevina da je tada nju vratilo u zivot isto sto i Sayida sada...
Iako je momentima poslije toga bila poprilicno normalna,infekcija se pogorsala i napustila je Aarona...
Назад на врх Go down
Lazicy
Variable
Variable
Lazicy


Broj poruka : 1865
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 26.04.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 7:56 am

Da ali zasto vidimo u predhodnim sezonama da Smouki zivi u hramu? Bez veze..
I kako je Kler bila mrtva kad je sedela sa Kristijanom u onoj kolibi.. i sta se desilo sa Kristijanom? Da nije i on bio Smouki dok Lok nije izduvao? MOguce..
Назад на врх Go down
http://www.fun-online.co.nr
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 7:58 am

Lazicy ::
Da ali zasto vidimo u predhodnim sezonama da Smouki zivi u hramu? Bez veze..
I kako je Kler bila mrtva kad je sedela sa Kristijanom u onoj kolibi.. i sta se desilo sa Kristijanom? Da nije i on bio Smouki dok Lok nije izduvao? MOguce..
Ne mislim da je mrtva,nego da je ozivljena nakon napada na isti nacin kao i Sayid,od 'zle' strane...
Назад на врх Go down
ivangr85
One of Them
One of Them
ivangr85


Broj poruka : 53
Godina : 38
Datum upisa : 14.02.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 7:58 am

Moram da kazem da me epizoda nije nesto odusevila. A ko zna mozda je to samo jedna lezernija epizoda pred ab aeterno koja ce nadam se biti mnogo uzbudljivija. Pitam se kada ce se dve grupe lostovca spojiti u ovoj sezoni, da li mozda tek u finalu sezone. Jedno je sigurno u sledecoj epizodi necemo videti sukob Widmore - Flock. Ne verujem nesto u ovu pricu o Flockovoj majci,wtf sad on imao kao majku i ona je toliko bila luda da je sad on poludeo zbog nje i pretvara se u dim koji masakrira ljude na nekom ostrvu, nekako mi to ne ide bas. Ali opet postoji mogucnost da je njega neko doveo na ostrvo i napravio od njega to sto jeste sto znaci da je mogao imati mamu.
A ono Sawyer kao detektiv ma dal je moguce, ni to mi nekako ne stima, jednostavno nije taj tip coveka ali opet sa druge strane svi su bolji u altu pa zasto ne i on,ali pandur ma jok!!
Svidja mi se ono kada sawyer kaze dosao je trenutak u mom zivotu kada je bilo ili da postanem kriminalac ili policajac,e sad koji je to momenat??
I jos nesto, definitivno je zanimljivija grupa koja je sa Ilanom s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 962463
Назад на врх Go down
ivangr85
One of Them
One of Them
ivangr85


Broj poruka : 53
Godina : 38
Datum upisa : 14.02.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 8:02 am

A da ogledala, mislim da nemaju neki veci znacaj osim sto producenti hoce da na taj nacin ukazu na to da su ljudi u Altu i ljudi na ostrvu suprotni svetovi!
Назад на врх Go down
Shambala
Tabula Rasa
Tabula Rasa
Shambala


Broj poruka : 13
Godina : 31
Datum upisa : 17.03.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 9:06 am

Slazem sa Manijakom, samo da prezive Sawyer, Hurley i Miles. I da Desmondu nista ne zafali na kraju. Za ostale me bas briga, pogotovu za Kate i Jacka. Nerviraju me od pocetka.
Назад на врх Go down
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 9:09 am

Shambala ::
Slazem sa Manijakom, samo da prezive Sawyer, Hurley i Miles. I da Desmondu nista ne zafali na kraju. Za ostale me bas briga, pogotovu za Kate i Jacka. Nerviraju me od pocetka.
Eh,Desmonda sam zaboravio
I on treba prezivjeti...Sayid je bio dobar prije,al' ovakav nek gine... s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 444783
btw : Da li ste primjetili da su se promjenili samo zivoti onih koji su trenutno zivi na otoku?
Charlie je jos drug addict.
Arzt jos radi kao profesor.
Locke nije otisao na walkabout.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 11:27 am

manijak iz kaknja ::
Shambala ::
Slazem sa Manijakom, samo da prezive Sawyer, Hurley i Miles. I da Desmondu nista ne zafali na kraju. Za ostale me bas briga, pogotovu za Kate i Jacka. Nerviraju me od pocetka.
Eh,Desmonda sam zaboravio
I on treba prezivjeti...Sayid je bio dobar prije,al' ovakav nek gine... s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 444783
btw : Da li ste primjetili da su se promjenili samo zivoti onih koji su trenutno zivi na otoku?
Charlie je jos drug addict.
Arzt jos radi kao profesor.
Locke nije otisao na walkabout.

Pogresno tumacis, bez ljutnje, ali niciji zivot nije promenjen, promenjena su sredstva a cilj nije, Sojer jos uvek zeli osvetu ali radi to na drugi nacin...
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 11:55 am

... ili ce ovi sto su mrtvi na ostrvu biti zamijenjeni sa onima iz alt.stvarnosti a ostali sto su zivi na ostrvu preminuce u alternativnoj pa se zato razlikuju

kako god osjecam da ce slijedeca epizoda biti vrhunac sezone
Назад на врх Go down
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 12:01 pm

195 - Pace ::
manijak iz kaknja ::
Shambala ::
Slazem sa Manijakom, samo da prezive Sawyer, Hurley i Miles. I da Desmondu nista ne zafali na kraju. Za ostale me bas briga, pogotovu za Kate i Jacka. Nerviraju me od pocetka.
Eh,Desmonda sam zaboravio
I on treba prezivjeti...Sayid je bio dobar prije,al' ovakav nek gine... s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 444783
btw : Da li ste primjetili da su se promjenili samo zivoti onih koji su trenutno zivi na otoku?
Charlie je jos drug addict.
Arzt jos radi kao profesor.
Locke nije otisao na walkabout.

Pogresno tumacis, bez ljutnje, ali niciji zivot nije promenjen, promenjena su sredstva a cilj nije, Sojer jos uvek zeli osvetu ali radi to na drugi nacin...
Nemam se sta ljutit s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 444783 s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 444783
Al' opet,koliko toliko je promjenjen,mada recimo odustao sam od te teorije radi Kate-isti joj je zivot ostao...
Al' nabasao sam na vrlo interesantnu teoriju,mada je malo offtopic :
Dharma je pokusala da zadrzi/zatvori smokeya putem Swana (hatcha) pored toga sto je bio za svrhe nauke.
Po toj teoriji kada je Desmond ubio Kelvina,tj. kada je zakasnio da ukuca brojeve jedan dio Smokeya je uspio pobjeci,zato u prve dvije sezone imamo veoma malog smokeya,dok u 3.kada Swan implodira,imamo puno veceg : scena sa Ekom,poslije sa Keamyom i sl...Naravno zatvoren je nakad kasno,izmedju Purge i dolaska Francuskog tima....
uglavnom nije moja teorija,ali je interesantna...
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 1:43 am

Sad sam naleteo na netu - Floce ima novi nadimak:

MOTHERFLOCKER!!!
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 1:48 am

He he, čovek sa hiljadu nadimaka, a još uvek bez imena
Назад на врх Go down
Gost
Гост




s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 7:38 am

nitobe ::
Sad sam naleteo na netu - Floce ima novi nadimak:

MOTHERFLOCKER!!!


xaxa, ovo definitivno razbija!
Назад на врх Go down
spuza
One of Them
One of Them



Broj poruka : 72
Godina : 50
Datum upisa : 26.01.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 9:45 pm

Nemojte mi kritikovati Jacka za mane je on najbolji samo je nešto mnogo ostario a i bolje mu stoji kratka kosa. Jedva čekam njegove epizode i slažem se da je bezveze što su razdvojili jer ipak oni treba zajedno da se bore protiv istog prijatelja ili neprijatelja.
Назад на врх Go down
Frenki
Namaste
Namaste



Broj poruka : 49
Godina : 35
Datum upisa : 30.03.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 10:45 pm

Ja mislim da će Sojer,Jack i ostala ekipa uspjeti otići svi živi i zdravi s otoka jer je Sojer rekao Kejt da će pustiti Flocka i Widmora da se sukobe,tj.da će Sojer i ostala ekipa biti neutralni i da će pobjeći lukavo dok se Flock i Čarles Widmor sukobljavaju.

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 444783
Назад на врх Go down
spuza
One of Them
One of Them



Broj poruka : 72
Godina : 50
Datum upisa : 26.01.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 10:55 pm

Zna li neko hoće li se prekidati emitovanje ili će ići do kraja. Ne bih mogao da podnesem još jedan prekid i ovako čekanje po 7 dana me ubija.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 11:11 pm

spuza ::
Zna li neko hoće li se prekidati emitovanje ili će ići do kraja. Ne bih mogao da podnesem još jedan prekid i ovako čekanje po 7 dana me ubija.

Verovatno da ce biti pauze pa ce ubaciti neki specijal ali sledece nedelje zasigurno gledamo Ab Aeterno
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 11:17 pm

Koliko znam - nema nikakve pauze kao prosle godine - epizode idu jedna za drugom, jedino je mogucnost da finale ne bude u Utorak nego u Petak ili Subotu vece.
Назад на врх Go down
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 11:18 pm

nitobe ::
Koliko znam - nema nikakve pauze kao prosle godine - epizode idu jedna za drugom, jedino je mogucnost da finale ne bude u Utorak nego u Petak ili Subotu vece.
Ja mislim da nece biti pauze do finala i da ce onda bit' 2 sedmice pauze i kao sto kazes da ce biti za vikend,nekad na udarni termin.
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 11:18 pm

Po onome kako je najavljeno jedina pauza će biti između 16. epizode i finala (dve nedelje)
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 11:21 pm

Imate u 6 sezoni spisak epizoda i datume emitovanja. Svi datumi idu jedan za drugim, znaci iz sedmice u sedmicu, a koliko se secam najava jesenas bilo je predvidjeno da bude samo jedna pauza zbog Olimpijade (to je trazio ABC), medjutim nagodili su se da te pauze ne bude. Tada je i najavljeno da nece biti apsolutno nikakvih pauza, recapova, best moments i slicno. Ajd pogledacu malo bolje pa cu napisati.
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 11:28 pm

Smatrajte zvanicnim:
Damon i Carlton su u intervjuu Jimmy Kimmelu 3. februara potvrdili da je finale u nedelju 23. Maja!!!

http://screencrave.com/2010-02-03/lost-finale-air-date-announced/

Ovo znaci da ce biti preskocen Utorak 18. Maj kao dan kada se emituje serija, ali da ta nedelja nece biti preskocena posto se na samom kraju sedmice prikazuje finale.
Назад на врх Go down
Sponsored content





s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: s06e08 Recon - Opsta diskusija   s06e08 Recon - Opsta diskusija - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
s06e08 Recon - Opsta diskusija
Назад на врх 
Страна 3 of 6Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» s06e08 Recon - Download
» s06e08 Recon - prevod
» 06.04 The Substitute - Opsta diskusija
» 06x17/18 - The End - Opsta diskusija
» 06x16 - What They Died For - Opsta diskusija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: 06x08 - Recon-
Скочи на: