Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Lost summary I_vote_lcap13%Lost summary I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Lost summary I_vote_lcap25%Lost summary I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Lost summary I_vote_lcap9%Lost summary I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Lost summary I_vote_lcap6%Lost summary I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Lost summary I_vote_lcap11%Lost summary I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Lost summary I_vote_lcap0%Lost summary I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Lost summary I_vote_lcap2%Lost summary I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Lost summary I_vote_lcap7%Lost summary I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Lost summary I_vote_lcap2%Lost summary I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Lost summary I_vote_lcap1%Lost summary I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Lost summary I_vote_lcap0%Lost summary I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Lost summary I_vote_lcap0%Lost summary I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Lost summary I_vote_lcap0%Lost summary I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Lost summary I_vote_lcap4%Lost summary I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Lost summary I_vote_lcap3%Lost summary I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Lost summary I_vote_lcap8%Lost summary I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Lost summary I_vote_lcap0%Lost summary I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Lost summary I_vote_lcap0%Lost summary I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Lost summary I_vote_lcap8%Lost summary I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Lost summary I_vote_lcap1%Lost summary I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Lost summary I_vote_lcap1%Lost summary I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Lost summary

Go down 
+3
nele974
nitobe
Yose
7 posters
Иди на страну : 1, 2  Next
АуторПорука
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Lost summary   Lost summary EmptyThu May 27, 2010 6:40 am

evo da ja dam svoj sazetak i neka razmisljanja o cjelokupnim desavanjima i bitnim likovima serije:

Sve je pocelo kao klasicna surival prica u kakvom je duhu cijela 1. sezona da bi krajem prve i pocetkom druge poceli
otkrivati misteriozne gradjevine i polako nas
uvoditi u jednu sci-fi misteriju
Skupina prezivjelih ce se na kraju ispostaviti da uopste nisu sretnici sto su prezivjeli pad aviona, nego upravo suprotno!
Cijeli njihov zivot je vodjen kao da su lutke na koncu od strane jednog misterizonog tipa pod imenom Jacob.

Jacob:
Spiritualni lider ostrva i najveca misterija za stanovnike ostrva
Jacob je bio duhovno prisutan na ostrvu stoljecima i naravno dovodio ljude da dokaze MiB-u da nije upravu sto se tice ljudi. zauvijek ce ostati misterija zasto su jacob i brat
zamijenili misljenja oko ljudi.. jer Jacob je taj koji je odgajan da stiti izvor od ljudi.. po mom misljenju Jacobov motiv je neka vrsta iskupljenja za pravog brata blizanca,
a mibovo razmisljanje se jednostavno promijenilo jer to vise nije bio MiB.
Znao je da ce mu Smoki kad tad dohakati pa se bacio u potragu za zamjenicima koji ce ga uspjeti ubiti jer on to nije mogao jer je Fmama tako uredila!?


MiB:
jacobov buraz koji se jacobovom krivicom pretvorio u istinsko zlo koji od tad 2 milenijuma trazio nacin da ubije jacoba i konacno napusti ostrvo,
sto jacob naravno nije mogao dopustiti jer to vise nije bio njegov brat.
uporedo sa Jacobom i njegovim planom dovodjenja kandidata tako je Man in Black smislio masterplan koji se protezao kroz cijelu seriju i koji ce rezultirati jacobovim ubistvom.
naravno za to je morao da iskoristi Ben-a koji mu je bio najblizi po naravi da mu se plan ostvari koristeci tijelo John Locke-a kojem je Jacob najvise vjerovao i koji je uz
rose posebno bio nagradjen svojim dolaskom na ostrvo



Flocke:
covjek koji je licio na John Locka
Ali kod ovog covjeka je bilo nesto drugacije nego kod pravog Lockea. nije vise bio obuzet strahom i sumnjom.


Prezivjeli "Oceanic 815":
Ova prica je pocela u Sidneju 22.septembra 2004. godine gdje se skupina od 324 ljudi ukrca na aviona za Los Angeles i krenula u avanturu dugu (po nama) 6 godina..
medju njima su Doktor, bjegunac, vojnik, prevarant,dobitnik lutrije, strani par, buduca samohrana majka i covjek cija je sudbina izgubljena..
dok su mirno letjeli iznad pacifica grupa stranaca ce upasti u avanturu zajedno
pali su na misteriozno ostvro i krenuli na put kakav nisu mogli ni zamisliti.. daleko od kuce. oni se vole, gube, oni se bore.. i umiru.

Dharma Iniciative:
Tim naucnika koji je dosao na otok 70-tih godina.. izgradili su istrazivacke stanice i koji su pokusavali da utvrde i razumiju posebna svojstva ostrva. brutalno su ubijeni
od "drugih".



The Others:
Jacobovi sljedbenici koji su se osjecali ugrozenim po dolasku Dharme, 70-tih god. koje su naravno uz pomoc Bena izvrsili genocid nad njima. i cija je idila potrajala
sve do 2004. godine kad se srusio oceanic 815 sto im se dakako nije svidjelo. Cinili su sve sto je u njihovoj moci da zastite ostrvo od drugih ljudi, ali najsmjesnije je
sto cijelo vrijeme uopce nisu ispunjavali Jacobove, nego MiB-ove zelje!


Widmore:

Carles Widmore je bogat i mocan covjek koji je nekad bio lider "drugih". Bio je prognan sa ostrva i zakleo se na osvetu Benjaminu koji je ociti krivac njegovog progona.
Sudeci po Benu kako kaze jedini cilj Widmore-a je da eksploatise ostrvo, ali sudeci po tome da je Ben cijelo vrijeme bio zaveden od strane Smokija, Widmore je taj koji
je ispunjavao zelje Jacoba zato je i htio da uhapsi i ubije Benjamina.. a kao nagradu bi dobio ponovni povratak na ostrvo i besmrtnost kao Richard.jer sta mocnog i bogatog
covjeka moze zadovoljiti osim eliksir mladosti.


Ostrvo:
vjerujem da je ispod njega pakao, tama, zloba, cisto zlo.. black smoke je samo mali dio koji se oslobodio ali ne u potpunosti jer je ostrvo
kako je to jacob lijepo objasnio (lol) jedan veliki CEP.
Na neki nacin vjerujem MiB-u kad kaze Richardu da je ostvro pakao, tj. predvorje pakla, ispred kojeg se izmedju pakla i naseg svijeta poprijecilo ostrvo kao velika vrata, koja
cuvaju "guardians" -likovi poput Jacoba, Jacka, Huga i Fmum..


"Izvor":
Srce otoka gdje se sastaju zivot i smrt.zivotna energija koja se nalazi u svakom zivom bicu.
zato je BS toliko htio da ode sa ostrva i da ga unisti tj. da otvori vrata pakla prema svijetu i da ga pretvori u nistavilo. drugacije
ne mogu sebi da objasnim zasto se sve pocelo raspadati kad je desmond pomjerio kamen i ugasio svjetlo,
a u rupi se vidi lava sto bih rekao klasicno obiljezje pakla i podzemnog svijeta.


FS:
Ne znam sta je veca glupost.. da li da to bude alternativna stvarnost ili cistiliste. jer kako god da je kosi se sa logikom serije.
htio bih se uvjeriti da je flashsideways upravo posljedica detoniranja hidrogenske bombe gdje su ostrvo, jacob, smoke, i svi dogadjaji izbrisani iz istorije kao da nikad nisu
ni postojali.. da su glavni likovi mirno spustili u L.A. i nastavili da zive svojim zivotima uz sudbinu kakvu su trebali imati.. (kate i sayid nisu dobili bolje jer njihov zivot
je onakav kakav im je Bog odredio, jer ipak su ubili i mucili mnoge ljude) .. sto se tice zasto je ben dobio ljepsi zivot to je zato sto ga sayid nikad nije upucao i nikad nije
bacen u Bunar u hramu sto je kasnije izgubio humanost i rezultiralo ubijanjem oca i genocidom!)


p.s. malo sam skrenuo sa puta na kraju ali to je samo odraz onog sto bih ja zelio da je tako.


Последњи изменио Yose дана Thu May 27, 2010 7:04 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyThu May 27, 2010 6:54 am

Lost summary 256576
Otprilike, to je to - suma sumarum.
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyTue Jun 01, 2010 1:15 pm

1. Zasto je Jackob dozvolio da ubiju Dharma Iniciative?

2. Da li je Oceanic 815 srusio Jackob ili MiB?

3.Zasto je R.Alpert dozvolio da Ben bude vodja ako je radio za Jackoba?

4.Ko je spustio hranu na ostrvo? (sezona 2)

5.Zasto je Ben ubio Locka????? (nikad ni pokusano da se objasni)

6.Kako se Walt pojavio iznad jame? (MiB ulazi samo u mrtve, takva su pravila.)

7.BROJEVI ???? (ako si gledao intervjue sa glumcima pre 6-te sezone to je i njih najvise zanimalo, na njihovu i moju zalost to je i bila najveca prevara, ubaceni u seriju da povecaju gledanost i nista drugo)

Imam jos ali bicu zadovoljan i sa ovim, unapred hvala.
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyTue Jun 01, 2010 10:00 pm

nele974 ::
1. Zasto je Jackob dozvolio da ubiju Dharma Iniciative?
Jacob je bio protiv Dharme zato sto je Dharma zelela da eksploatise elektromagnetnu silu ostrva u naucne svrhe, neznajuci da se igraju sa vatrom tj. sa zivotnom energijom / izvorom svetlosti, za koju se Jacob zavestao da ce je stititi ne samo od Smokeya, vec i od svih ljudi koji pokusaju da taj izvor zloupotrebe. Jacob nije naredio Benu da pobije Dharmu, vec je to on uradio na svoju ruku. Jos od mladosti se Benu gadila Dharma i njegov otac. Jacob nije nikada bio svemoguc u smislu da moze da spreci neciju akciju, a sa druge strane Bena nikada nije nagradio u smislu da mu se direktno obrati niti da ga kandiduje za jednog od kandidata

nele974 ::
2. Da li je Oceanic 815 srusio Jackob ili MiB?
To je bila Jackobova namera, a sad kako je on uticao da Desmond ne pritisne tipku na vreme (kao direktan izazivac pada) nisam siguran.

nele974 ::
3.Zasto je R.Alpert dozvolio da Ben bude vodja ako je radio za Jackoba?
Ben se sam nametnuo kao vodja ubijanjem Dharme. Ricard je samo bio spona Jacoba sa ljudima na ostrvu, a nije nikada nominovao vodje.

nele974 ::
4.Ko je spustio hranu na ostrvo? (sezona 2)
Ne znam, dobro pitanje. Moguce da je to bio Widmore, ako je radio za Jacoba bilo im je u interesu da se tipka pritiska i na taj nacin elektromagnetna sila drzi u ravnotezi

nele974 ::
5.Zasto je Ben ubio Locka????? (nikad ni pokusano da se objasni)
Ovo jeste objasnjeno. Zato sto je hteo i dalje da dominira ostrvom, a Locke se sve vise nametao kao vodja jer je imao poverenje ostalih ljudi a prvenstveno Jacoba.

nele974 ::
6.Kako se Walt pojavio iznad jame? (MiB ulazi samo u mrtve, takva su pravila.)
Ne znam. Moguce da se masa tih pojedinacnih a sporadicnih dogadjaja mogu podvesti pod paranormalne aktivnosti uslovljene jakom elektromagnetnom silom na ostrvu.

nele974 ::
7.BROJEVI ???? (ako si gledao intervjue sa glumcima pre 6-te sezone to je i njih najvise zanimalo, na njihovu i moju zalost to je i bila najveca prevara, ubaceni u seriju da povecaju gledanost i nista drugo)
Brojevi nisu objasnjeni
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyTue Jun 01, 2010 11:11 pm

Yose ::

FS:
Ne znam sta je veca glupost.. da li da to bude alternativna stvarnost ili cistiliste. jer kako god da je kosi se sa logikom serije.
htio bih se uvjeriti da je flashsideways upravo posljedica detoniranja hidrogenske bombe gdje su ostrvo, jacob, smoke, i svi dogadjaji izbrisani iz istorije kao da nikad nisu
ni postojali.. da su glavni likovi mirno spustili u L.A. i nastavili da zive svojim zivotima uz sudbinu kakvu su trebali imati.. (kate i sayid nisu dobili bolje jer njihov zivot
je onakav kakav im je Bog odredio, jer ipak su ubili i mucili mnoge ljude) .. sto se tice zasto je ben dobio ljepsi zivot to je zato sto ga sayid nikad nije upucao i nikad nije bacen u Bunar u hramu sto je kasnije izgubio humanost i rezultiralo ubijanjem oca i genocidom!)
Sa ovim se ne bi bas slozio. Po meni bas je kraj i objasnjenja ALTa odlicno, i jedno od retkih stvari u Lostu koja su logicki zatvorena Lost summary 107621

To jeste neka vrsta cistilista, ali ne pravog, jer u oni u njemu nisu patili vec su svoje grehove anulirali na nacin kontradesavanja, a ne kroz kaznu. Znaci ljudi koji su u osnovi dobri ali nisu toliko gresili da bi otisli u pakao, su po zavrsetku svojih zivota otisli u tu medjudimenziju gde su po pravilu popravljali ono sto su zgresili u proslim zivotima, a medjusobna secanja i emocije su im pomogle da shvate i lakse prihvate tu cinjenicu i da nisu vise zivi. Tako da to nije nagrada, vec samo tranzit

Ne znam zasto malo po malo pa neko kaze Ben je los, ovaj je los ne zasluzuje ovo i ono. Pa niko nije skroz bezgresan ili skroz dobar, da je tako ja bi verovatno celo covecanstvo poslao u pakao Lost summary 107621 Jack je kroz odnos sa svojim sinom popravio odnos sa sopstvenim ocem, Ben je u novoj dimenziji stavio interes svoje cerke iz prethodnog zivota ispred svog interesa, Sojer je lovio kriminalce, itd itd.

Na tvoju zalost, alt nije nastao aktiviranjem hidrogenske bombe, niti su oni sleteli bezbedno, niti je bilo sta od toga stvarno. Stvarno je da im se avion srusio, da su isli iz vremena u vreme i vratili se u 2007, koknuli Smokeya, i Jack je stradao, da bi se na kraju njihovih vremena svi nasli u medjudimenziji ili kvazicistilistu. Meni se na primer takav rasplet svidja, jer pomisao da se bitne stvari mogu promeniti u proslosti mi pravi veliki haos u glavi, jer je ta cinjenica sama po sebi paradoksalna.....
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 2:17 am

nisam rekao da bih volio da je alt nastao eksplozijom bombe jer je to glupo, nego "sta bi bilo kad bi bilo"

dobro, po tebi je super i cool frajer koji je hladnokrvno pred ocima otrovao svog oca.. ne znam kako se to moze opravdati


Brojevi:
4 + 8 + 15 +16 + 23 + 42 = 108 (podijeljeno sa brojem leta)/815 = vjerovatnoca za imati sex sa zenom na ostrvu
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 2:26 am

/>
nele974 ::
2. Da li je Oceanic 815 srusio Jackob ili MiB?
To je bila Jackobova namera, a sad kako je on uticao da Desmond ne pritisne tipku na vreme (kao direktan izazivac pada) nisam siguran.
/>
nele974 ::
5.Zasto je Ben ubio Locka????? (nikad ni pokusano da se objasni)
Ovo jeste objasnjeno. Zato sto je hteo i dalje da dominira ostrvom, a Locke se sve vise nametao kao vodja jer je imao poverenje ostalih ljudi a prvenstveno Jacoba.

nele974 ::
6.Kako se Walt pojavio iznad jame? (MiB ulazi samo u mrtve, takva su pravila.)
Ne znam. Moguce da se masa tih pojedinacnih a sporadicnih dogadjaja mogu podvesti pod paranormalne aktivnosti uslovljene jakom elektromagnetnom silom na ostrvu.

nele974 ::
7.BROJEVI ???? (ako si gledao intervjue sa glumcima pre 6-te sezone to je i njih najvise zanimalo, na njihovu i moju zalost to je i bila najveca prevara, ubaceni u seriju da povecaju gledanost i nista drugo)
Brojevi nisu objasnjeni[/quote]
2. Ma kakav MIB i Jacob, Desmond je srusio avion svojom krivicom. Niko ne stoji iza toga indirektno, sad ga preterujes...
5. Ben je ubio Locka jednostavno iz ljubomore i zato što je hteo ostrvo za sebe.
6. Muka mi je više od pitanja u vezi Walta, istraži malo Lostpediu pa ćeš sam doći do zaključka. Sve paranormalne sposobnosti koje je imao Walt nisu mogli da objasne zato što je dečko izrastao naglo pa su ga potpuno izbacili iz koncepta serije.
7. I od ovih brojeva mi je muka, ne znam više šta vam je tu misterija, nisu ukleti niti moćni, to je samo Harli umislio autosugestijom. Oni su rešenje i Valencetijeve jednačine i nalaze se u pećini, jednostavno SIMBOL serije, get over it...
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 2:48 am

Ben je mogao da ubije Locka mnogo pre toga da je hteo. Mogao je cak i da ga pusti da se obesi. Ubio ga je tek kad je Locke hteo da ide kod Faradey
mame. Zasto bas tad?


za Darkonius Faraday

Ako ne znas odgovor ne mora da ti bude muka, jednostavno priznaj kao i ja da je sezona 6. sranje i gotovo . Ovo za Walta jer mnogo smesno sto si napisao jer se i Cristian pojavio u LA gde nema elektromagnetnih aktivnosti a Mib ne moze da napusti ostrvo.
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 2:50 am

nele974 ::
Ben je mogao da ubije Locka mnogo pre toga da je hteo. Mogao je cak i da ga pusti da se obesi. Ubio ga je tek kad je Locke hteo da ide kod Faradey
mame. Zasto bas tad?


promaklo ti je to, zato sto je dobio informaciju o Elois gdje je moze naci i da ih ona moze vratiti na nazad i tu je Ben uvidio priliku da se vrati na ostrvo
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 2:55 am

Pa zasto ga je ubio bas tada? Ben bi se svakako vratio na ostrvo.Je li mu Elois rekla da to uradi da bi ga vratila na ostrvo?
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 3:11 am

pogledaj Lost 06x00 specijal pa ce ti sam Ben dati odgovor..
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 3:12 am

nele974 ::
Pa zasto ga je ubio bas tada? Ben bi se svakako vratio na ostrvo.Je li mu Elois rekla da to uradi da bi ga vratila na ostrvo?
Ben nije znao kako da se vrati na ostrvo. Tek kada je izvukao iz Locka informaciju o Elois (koja je jedina znala nacin da se ode) on ga je ubio. A zasto ga nije ubio ranije pre nego sto je otisao sa ostrva? Pa tada mu nije predstavljao pretnju, a jedini je koji je mozda imao moc da ubedi ostale pajtase da se vrate na ostrvo, pa ga je Ben obilato koristio....
Faradejus:
Avion nije slucajno pao. Jacob je planski celu ekipu skupio u taj avion, jer je hteo da ih dovede na ostrvo. Desmond takodje nije slucajno promakao da pritisne tipku bas u trenutku kada se avion nalazio iznad ostrva.
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 3:23 am

Yose ::

dobro, po tebi je super i cool frajer koji je hladnokrvno pred ocima otrovao svog oca.. ne znam kako se to moze opravdati
pa dobro sad, nije super i cool. Ali nekako to nije naglaseno, ocigledno je i da je taj njegov otac bio prava gnjida prema njemu. To naravno ne opravdava takav postupak, ali to nekako nije ono sto je obelezilo Bena. Generalno se svi u seriji prilicno lako late oruzja i to je generalni nedostatak. Na kraju krajeva, Ben jos uvek nije bio spreman za raj tj. ostao je jos da se cisti iako je ipak pokazao covecnost u after life-u

Yose ::

Brojevi:
4 + 8 + 15 +16 + 23 + 42 = 108 (podijeljeno sa brojem leta)/815 = vjerovatnoca za imati sex sa zenom na ostrvu
pa ako je tako onda je Sojera sa tim odnosom zesce prosralo Smile
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 3:35 am

pa od toliko ljudi na ostrvu jedino ga sawyer trpao
Назад на врх Go down
opiate43
Namaste
Namaste
opiate43


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 26.02.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 4:35 am

greska. a Bernard?? Lost summary Icon_twisted a alexin muča?
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 5:43 am

trpali ga svojim zenama Smile
Назад на врх Go down
Ben Linus
The Substitute
The Substitute
Ben Linus


Broj poruka : 1658
Godina : 29
Datum upisa : 02.01.2009

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 6:41 am

Odlican summary.... clapp
Назад на врх Go down
http://nfl-fans-serbia.forumotion.com/forum.htm
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 7:11 am

nele974 ::
Ben je mogao da ubije Locka mnogo pre toga da je hteo. Mogao je cak i da ga pusti da se obesi. Ubio ga je tek kad je Locke hteo da ide kod Faradey
mame. Zasto bas tad?


za Darkonius Faraday

Ako ne znas odgovor ne mora da ti bude muka, jednostavno priznaj kao i ja da je sezona 6. sranje i gotovo . Ovo za Walta jer mnogo smesno sto si napisao jer se i Cristian pojavio u LA gde nema elektromagnetnih aktivnosti a Mib ne moze da napusti ostrvo.

Sta je tu smesno? to je istina, pitaj producente ako mi ne verujes i istrazi Lostpediu za Volta, procitaj sta pise za njega. Jos se raspravlja da li je Christian u LA Jackova halucinacija ili manifestacija Black Smoke-a, ako je manifestacija BS-a to je jedna velika greška zato što BS/Flocke ne može da napusti ostrvo.
I da, šesta sezona jeste sranje osim nekih epizoda...
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 8:33 am

Darkonius Faraday ::
nele974 ::
Ben je mogao da ubije Locka mnogo pre toga da je hteo. Mogao je cak i da ga pusti da se obesi. Ubio ga je tek kad je Locke hteo da ide kod Faradey
mame. Zasto bas tad?


za Darkonius Faraday

Ako ne znas odgovor ne mora da ti bude muka, jednostavno priznaj kao i ja da je sezona 6. sranje i gotovo . Ovo za Walta jer mnogo smesno sto si napisao jer se i Cristian pojavio u LA gde nema elektromagnetnih aktivnosti a Mib ne moze da napusti ostrvo.

Sta je tu smesno? to je istina, pitaj producente ako mi ne verujes i istrazi Lostpediu za Volta, procitaj sta pise za njega. Jos se raspravlja da li je Christian u LA Jackova halucinacija ili manifestacija Black Smoke-a, ako je manifestacija BS-a to je jedna velika greška zato što BS/Flocke ne može da napusti ostrvo.
I da, šesta sezona jeste sranje osim nekih epizoda...

Ako je to objasnjenje producenata onda se izvinjavam. Ne samo da je smesno nego i bezobrazno da se tako sprdaju sa ljudima. Najbolje da nije bilo ni aviona , ni Darme, ni Francuza i da je sve to ustvari elektromagnetizam. Ipak su trebali da konsultuju ucenika srednje elektrotehnicke skole da im malo objasni sta je elektromagnetizam. Usrali su motku nesretnici a mogli su da naprave hit za sva vremena.
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyWed Jun 02, 2010 11:43 pm

nele974 ::

Ako je to objasnjenje producenata onda se izvinjavam. Ne samo da je smesno nego i bezobrazno da se tako sprdaju sa ljudima. Najbolje da nije bilo ni aviona , ni Darme, ni Francuza i da je sve to ustvari elektromagnetizam. Ipak su trebali da konsultuju ucenika srednje elektrotehnicke skole da im malo objasni sta je elektromagnetizam. Usrali su motku nesretnici a mogli su da naprave hit za sva vremena.
znas kako, nema potrebe u toj meri pljuvati u kojoj ti to radis. Ok, nije ti se svidelo, imas neke svoje razloge i to je razumljivo. Ali svako ima razlicito misljenje i vidjenje stvari i to bi trebalo da ispostujes. Svi smo se slozili da je greska sto masa stvari nije objasnjena, ali ono sto jeste objasnjeno i kad pogledas sve u celini postoji veliki broj ljudi koji su srecni sto je Lost napravljen. Meni recimo se 6. sezona svidja jer sve sto je u toj sezoni otvoreno je i objasnjeno i to na jedan lep nacin, al ako to kod tebe nije slucaj sto bi ja tebe ubedjivao u suprotno?
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyThu Jun 03, 2010 1:20 am

ma na sva pitanja su manje vise odgovorena sta vam je...nisu odgovorili na neke banalne gluposti tipa ko je hanry gale.. kad je on totalno ne bitan

brojevi se protezu u cijelom scenariju a ne samo da su to brojevi sa lutrije i sa hatcha:
"Dzek je rekao da ce trebati najmanje 4 sedmice", "trebam kljuc od depozita pretinac 815".. "poruka se ponavalja 16 godina".."na kojem sjedistu sjedis": 23, a ti: "42".. broj leta 815...
kakvo objasnjenje treba za to sve?
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyThu Jun 03, 2010 9:31 am

Yose ::
ma na sva pitanja su manje vise odgovorena sta vam je...nisu odgovorili na neke banalne gluposti tipa ko je hanry gale.. kad je on totalno ne bitan

brojevi se protezu u cijelom scenariju a ne samo da su to brojevi sa lutrije i sa hatcha:
"Dzek je rekao da ce trebati najmanje 4 sedmice", "trebam kljuc od depozita pretinac 815".. "poruka se ponavalja 16 godina".."na kojem sjedistu sjedis": 23, a ti: "42".. broj leta 815...
kakvo objasnjenje treba za to sve?



Dozvoli i nama malo starijima da ne budemo zadovoljni sa tim. Ako ih vec provlace kroz skoro svaku epizodu, mogli su na kraju i da nam ih objasne. Stigli iz svemira, Hugo ih snimio, Kod za ispaljivanje nuklearnih raketa, Datum , bilo sta. Ovako, svi su srecni, zaboravite ostrvo, zaboravite brojeve, zaboravite Darmu, sve je to ubaceno onako bezveze u seriju. Imali smo budzet pa smo morali nesto da snimamo 6 sezona.

za mmajstora:

Nista nije objasnjeno osim Black Rocka, cak i epizoda o Jackobu i MiB je jako povrsna pogotovo u delu oko njihovih majki, tocka u bunaru. Sve je nekako povrsno. Da ti ne pricam o izvoru koji je po meni trebalo da dobije bar 4 epizode. Ipak je Otvor dobio jednu celu sezonu. Ispostavilo se bez i jednog opravdanog razloga, mislim cemu ona mapa na Blastdoor. Ja se izvinjavam ako vas moje misljenje uznemirava ali mi je ustvari zao sto su usrali ovako dobrih 5 sezona. To je trebalo da bude za serije ono sto je bio Matrix za filmove kad se pojavio.
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyThu Jun 03, 2010 1:37 pm

pa kako da ti odgovore na brojeve koji se spominju kroz cijeli serijal...
eto zasto kur'an ima 114 sura i 6666 ajeta?????
zasto je to tako bas mi nisu dali odgovor i bezveze je i zasto nema 115 sura i 5555 ajeta bas me zanima...

ili zasto 666 the number of the beast zasto nije 555 ... Lost summary Icon_rolleyes Lost summary Icon_rolleyes
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyThu Jun 03, 2010 2:00 pm

Yose ::
pa kako da ti odgovore na brojeve koji se spominju kroz cijeli serijal...
eto zasto kur'an ima 114 sura i 6666 ajeta?????
zasto je to tako bas mi nisu dali odgovor i bezveze je i zasto nema 115 sura i 5555 ajeta bas me zanima...

Nisi me razumeo, "brojevi" kao brojevi nisu bitni. Sto se mene tice mogli su da budu i 3,14,123,46789; "brojevi" su ubaceni sa idejom da se na kraju nesto oko njih desava. Mislim da je jedino Begemon imao jasniju simboliku od brojeva. Najverovatnije su ih izvalili klinci na netu sa teorijom i oni su je namerno skinuli. Kao sto su uradili i sa terorijom o Loop-u.Inace budi uveren da su imali nameru da ih objasne. Cak i oni koji nisu fanovi su znali za brojeve. Meni je najprihvatljivija ideja da ih je upravo Hugo snimio nesvesno, i tako pokusavajuci da spreci svoju nesrecnu sudbinu ustvari je sam sebi namece, kroz niz dobro osmislenih zapleta. I ako bezi sve vreme, sudbina ima nacin i uvek ga stize.
Primeni isti princip na ostale junake i eto ti malo drukcijeg "pravog LOST-a"
Sta vise verujem da je isti kraj sa okom potpuno prikladan u toj situaciji, ovako su ispucali jako dobar kraj na jako losu epizodu.
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary EmptyFri Jun 04, 2010 5:28 am

pa dobili smo na kraju smisao brojeva a to su redni brojevi kandidata ( u nasem slucaju glavnih glumaca i glavnih kandidata)
Назад на врх Go down
Sponsored content





Lost summary Empty
ПорукаНаслов: Re: Lost summary   Lost summary Empty

Назад на врх Go down
 
Lost summary
Назад на врх 
Страна 1 of 2Иди на страну : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» LOST Parody #5 : Indiana Jones & the Mystery of LOST Island
» Ili/ili LOST
» Lost VS 24
» LOST
» Lost Initiative

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Moj Lost-
Скочи на: