Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap13%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap25%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap9%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap6%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap11%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap2%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap7%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap2%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap1%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap4%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap3%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap8%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap8%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap1%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_lcap1%Da li je vredelo? - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Da li je vredelo?

Go down 
+34
nevesinje
Mikele82
opiate43
mmajstor
nele974
Ben Linus
prijedorr
Man In Black
PeytonS
Lost-dude
Darkonius Faraday
Sawyer
nitobe
nancy76
duhsasekirom
Tamara0608
bre.lost
sajmon
MythBuster
incommon
PushTheButton
SuperSerb
MetalRex
vilotije
Mechanical Animals
pedjascorpio
Trent
Mr.Eko
Yose
Hopey
Uncle Sayid
Juliet
fat_cat
The Constant
38 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АуторПорука
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyMon May 24, 2010 3:29 pm

First topic message reminder :

Nema svrhe uopšte s nekim ulaziti u diskusiju o kvalitetu ljudske priče. Ko god se ne slaže sa mnom oko jačine flash-sidewaysa i kraja serije, ili je mnogo načitan i stoga ja nemam čime da učestvujem u diskusiji ili je šupljoglav (i ovde ne vređam nikog ko je seriju gledao zbog misterije i sci-fi elemenata).

Želim da kažem da je na kraju LOST kao serija ostavila dubok trag u meni svojom jačinom. Potpuno ostavljam po strani čuvene neodgovorene misterije i problematične momente poslednje sezone. Mislim zaista na tu ljudski priču koja je uglavnom bila centar svega, samo smo je još više zavoleli (kako ko doduše) sa svakom novom misterijom.

Poslednji minuti serije su prelepi i iako su mi oči zasuzile, bio sam srećan. I dalje imam osmeh na licu kada se setim poslednjih scena.

I zato sada ja postavljam vama pitanje: nakon sveg ovog vremena, da li ste ljuti na LOST? Da li se osećate iznevereno? Da li mislite da bi vam životi bili ispunjeniji i vredniji da ste saznali šta su Brojevi? Ili šta je Ostrvo? Ili ste zadovoljni poentom čitave priče? Poentom koja je utvrdila poziciju serije u istoriji TV serija i koja je ispravila kormilo čudne priče šeste sezone.

Ja sam više nego zadovoljan i voljan sam da sve misterije prepustim čistom hedonizmu uživanja u dobroj televizijskoh zabavi. Sve podređujem emocijama kojima su doprineli svi odgledani sati LOST-a.

Da li je vredelo pratiti LOST svih ovih godina?


m.sawyer


Последњи изменио The Constant дана Mon May 24, 2010 7:45 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89

АуторПорука
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyWed Jun 02, 2010 3:05 am

[/quote]
Sa obojicom se slažem, ali nele974, razmisli malo, mogao je biti još gori kraj od ovog, to mene bar teši.[/quote]


Ali i mnogo bolji, cak i da ostave ceo deo sa cistilistem. Svaka misterija je trebala da ima svoju epizodu kao "Ab Aeterno" i bila bi to najveca serija svih vremena. Ovako, ostaje nam da gledamo krajeve koji su ljudi sami pravili po netu koji su mnogo bolji.
Назад на врх Go down
opiate43
Namaste
Namaste
opiate43


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 26.02.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyWed Jun 02, 2010 4:39 am

nele974 ::
Sa obojicom se slažem, ali nele974, razmisli malo, mogao je biti još gori kraj od ovog, to mene bar teši.[/quote]


Ali i mnogo bolji, cak i da ostave ceo deo sa cistilistem. Svaka misterija je trebala da ima svoju epizodu kao "Ab Aeterno" i bila bi to najveca serija svih vremena. Ovako, ostaje nam da gledamo krajeve koji su ljudi sami pravili po netu koji su mnogo bolji.[/quote]


stvarno bi bila najveca serija svih vremena! ali jebiga..
Назад на врх Go down
nevesinje
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 14
Godina : 53
Datum upisa : 09.01.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptySat Jun 05, 2010 12:51 am

Ovakav zavrsetak je uvreda za sve one koji su pratili LOST. Jednostavno ne mogu da vjerujem da su isti ljudi pisali scenario za prvih 5 sezona i ovu sestu.Lost nije stekao popularnost na ljubavni pricama. To imamo u svakoj sapunici.Ako sam dobro shvatila poenta je u prastanju, ljubavi ...A kao sto neko na ovom forumu rece Lost smo gledali zbog bijelih medvjeda...
Назад на врх Go down
Magbula
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 7
Godina : 45
Datum upisa : 03.06.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyMon Jun 14, 2010 12:55 am

I ja se slažem, da je serija super... poenta je u tome sto nam je svima žao što se serija završila, a kako kod da se završila našli bi joj manu..ispunjavala je naše slobodno vrijeme unosila emocije za sve koji smo je gledali.
Назад на врх Go down
Man In Black
One of Them
One of Them
Man In Black


Broj poruka : 109
Godina : 35
Lokacija : The Island
Datum upisa : 24.03.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyThu Jun 17, 2010 7:08 am

Magbula ::
I ja se slažem, da je serija super... poenta je u tome sto nam je svima žao što se serija završila, a kako kod da se završila našli bi joj manu..ispunjavala je naše slobodno vrijeme unosila emocije za sve koji smo je gledali.
Ja ne znam za vas ali ja sto vise puta gledam kraj sve mi je bolji i bolji.
Назад на врх Go down
Flight 815
Namaste
Namaste



Broj poruka : 48
Godina : 32
Datum upisa : 29.10.2008

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptySat Jun 26, 2010 5:41 am

U početku je većina kritikovala kraj, ali kada se polako slegnu utisci kao sada posle mesec dana većini se dopada...
Назад на врх Go down
Dark_Princess
The Moth
The Moth
Dark_Princess


Broj poruka : 206
Godina : 34
Datum upisa : 23.05.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptySun Jun 27, 2010 2:13 am

Flight 815 ::
U početku je većina kritikovala kraj, ali kada se polako slegnu utisci kao sada posle mesec dana većini se dopada...

Ma, ja nikad necu da budem zadovoljna krajem.Prihvatljiv je, ali ocekivala sam mnogo vise.
Ali da li je vredelo gledati Lost svo ovo vreme-naravno da jeste bez obzira na sve meni ce to ostati najjaca serija do sad snimljena. Wink
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptySun Jun 27, 2010 10:41 am

Flight 815 ::
U početku je većina kritikovala kraj, ali kada se polako slegnu utisci kao sada posle mesec dana većini se dopada...


Ne,pogresio si. Ovi sto gledaju ponovo pokusavaju jos uvek da shvate kakva je to prevara od serije bila.
Ljudi koji su ukapirali nece viseda izlaze na forum.
Ja jos uvek trazim jedno inteligentno objasnjenje ovih kojima se svideo kraj ali...
Sve se svelo na lepu seriju o likovima = SPANSKA serija.
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptySun Jun 27, 2010 10:51 am

Ako je kraj los ne mora da znaci da je cela serija losa, to valjda znas, i valjda si svestan da je kraj mogao biti jos gori nego sto jeste. I dzaba cekas objasnjenje kad ti ga niko nece reci zato sto si pun gneva...
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptySun Jun 27, 2010 11:35 am

Darkonius Faraday ::
Ako je kraj los ne mora da znaci da je cela serija losa, to valjda znas, i valjda si svestan da je kraj mogao biti jos gori nego sto jeste. I dzaba cekas objasnjenje kad ti ga niko nece reci zato sto si pun gneva...

Da li ti vidis sta pises?
"Ako je kraj los ne mora da znaci da je serihja losa"
Ja znam da te boli ali priznaj serija je krs jer je finale krs i gotovo. Zivot ide dalje, gledaj samo kako sudije namestaju utakmice na SP pa nikom nista, ceo svet gleda i svi to znamo ali bar smo svesni da namestaju. Nema tu gneva to je zivot LOST=SRANJE idemo dalje. Preboleces, gledaces: 24, Heroes, Desperate Housewifes i zaboravices na ovu prevaru.
Назад на врх Go down
Dark_Princess
The Moth
The Moth
Dark_Princess


Broj poruka : 206
Godina : 34
Datum upisa : 23.05.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptySun Jun 27, 2010 3:53 pm

nele974 ::
Darkonius Faraday ::
Ako je kraj los ne mora da znaci da je cela serija losa, to valjda znas, i valjda si svestan da je kraj mogao biti jos gori nego sto jeste. I dzaba cekas objasnjenje kad ti ga niko nece reci zato sto si pun gneva...

Da li ti vidis sta pises?
"Ako je kraj los ne mora da znaci da je serihja losa"
Ja znam da te boli ali priznaj serija je krs jer je finale krs i gotovo. Zivot ide dalje, gledaj samo kako sudije namestaju utakmice na SP pa nikom nista, ceo svet gleda i svi to znamo ali bar smo svesni da namestaju. Nema tu gneva to je zivot LOST=SRANJE idemo dalje. Preboleces, gledaces: 24, Heroes, Desperate Housewifes i zaboravices na ovu prevaru.

Obicno nikad ne izvredjam nekog i trudim se da, iako mi se nesto ne svidja kod nekog-to zadrzim za sebe, a ne odmah da napadam ali ovaj put si preterao.To sto si ti ogorcen-to je tvoja stvar, ostavi nas ostale na miru koji i dalje volimo Lost bez obzira na kraj.Sta ti to toliko smeta?Svako ima pravo da misli sta hoce, pa i ti.I, kako samo mozes da kazes da je Lost sranje uopste mi nije jasno?Ukoliko si ozlojedjen, povredjen i sl. nadji neki drugi ventil za prazjenje svog gneva, nemoj da unistavas forum.
Ok, tebi se ne svidja Lost...vec si napisao da je sranje, pa zbog toga imam jedno pitanje za tebe-zasto onda jos uvek posecujes forum i komentarises?Videla sam da si i po ostalim temama slicno pisao, kako si nekom cak rekao da ces mu dati da gleda spanske serije posto im se svidja kraj Lost-a.Ma daaaj. Rolling Eyes

@Darkonius Faraday
Slazem se sa tobom u potpunosti.
Nisam odusevljena/zadovoljna krajem ali, kao sto si napisao-moglo je biti i mnogo gore...
Назад на врх Go down
nevesinje
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 14
Godina : 53
Datum upisa : 09.01.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptySun Jun 27, 2010 11:23 pm

Zbog cega gledamo serije, filmove da bi vidjeli kraj, odnosno rasplet price. Bez obzira koliko je zaplet dobar, kraj je ono po cemu se vrednuje neka serija, knjiga, film...Jer u suprotnom niko ne bi cekao zavrsetak, knjige bi citali do pola.Nemam nista protiv ovih sto su gledali Lost zbog medjuljudskih odnosa, samo ne volim ,neobjasnjene i pateticne zavrsetke.Bar ne kad je u pitanju Lost.Ono po cemu je Lost postao tako popularan sigurno nisu odnosi izmedju likova, ljubavne price i td.


Ne slazem se sa tobom. Lost nije samo deset munuti finala. Dobro, mozda je pomalo pateticno ali ne moze se odbaciti 70 i vise sati Losta zbog malo patetike u finalu. Sto se toce razloga zbog cega je lost popularan, pod broj jedan su misterije, a pod bropj dva odnosi izmedju karaktera koji su u pojedinim slucajevima veoma komplikovani i pod broj tri avanturizam koga svi pomalo prizeljkujemo. Sve ostalo u Lostu je lutanje po dzungli sa bakljama ili bez njih. Ako tebe nisu vezivali odnosi izmedju karaktera, onda ti ostaju samo misterije i avanturisticke akcije. A ako nije ni to onda ti se svidja ono lutanje po dzungli.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptySun Jun 27, 2010 11:29 pm

nevesinje ::
Zbog cega gledamo serije, filmove da bi vidjeli kraj, odnosno rasplet price. Bez obzira koliko je zaplet dobar, kraj je ono po cemu se vrednuje neka serija, knjiga, film...Jer u suprotnom niko ne bi cekao zavrsetak, knjige bi citali do pola.Nemam nista protiv ovih sto su gledali Lost zbog medjuljudskih odnosa, samo ne volim ,neobjasnjene i pateticne zavrsetke.Bar ne kad je u pitanju Lost.Ono po cemu je Lost postao tako popularan sigurno nisu odnosi izmedju likova, ljubavne price i td.


Sada zavisi dosta, mislim u Americi se dosta pricalo o ljubavi izmedju Dzina i San, dok to ovde nije bilo popularno, drugacije oni razmisljaju, drugacije mi ili neko drugi, mada vecina voli misterije..
Ja mislim da se svi slazemo sa jednim, ziveti u neznanju Losta je bilo bolje, ali sad nije smak sveta ako se nekome nije dopao kraj...
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyMon Jun 28, 2010 12:11 am

Dark_Princess ::
nele974 ::
Darkonius Faraday ::
Ako je kraj los ne mora da znaci da je cela serija losa, to valjda znas, i valjda si svestan da je kraj mogao biti jos gori nego sto jeste. I dzaba cekas objasnjenje kad ti ga niko nece reci zato sto si pun gneva...

Da li ti vidis sta pises?
"Ako je kraj los ne mora da znaci da je serihja losa"
Ja znam da te boli ali priznaj serija je krs jer je finale krs i gotovo. Zivot ide dalje, gledaj samo kako sudije namestaju utakmice na SP pa nikom nista, ceo svet gleda i svi to znamo ali bar smo svesni da namestaju. Nema tu gneva to je zivot LOST=SRANJE idemo dalje. Preboleces, gledaces: 24, Heroes, Desperate Housewifes i zaboravices na ovu prevaru.

Obicno nikad ne izvredjam nekog i trudim se da, iako mi se nesto ne svidja kod nekog-to zadrzim za sebe, a ne odmah da napadam ali ovaj put si preterao.To sto si ti ogorcen-to je tvoja stvar, ostavi nas ostale na miru koji i dalje volimo Lost bez obzira na kraj.Sta ti to toliko smeta?Svako ima pravo da misli sta hoce, pa i ti.I, kako samo mozes da kazes da je Lost sranje uopste mi nije jasno?Ukoliko si ozlojedjen, povredjen i sl. nadji neki drugi ventil za prazjenje svog gneva, nemoj da unistavas forum.
Ok, tebi se ne svidja Lost...vec si napisao da je sranje, pa zbog toga imam jedno pitanje za tebe-zasto onda jos uvek posecujes forum i komentarises?Videla sam da si i po ostalim temama slicno pisao, kako si nekom cak rekao da ces mu dati da gleda spanske serije posto im se svidja kraj Lost-a.Ma daaaj. Rolling Eyes

@Darkonius Faraday
Slazem se sa tobom u potpunosti.
Nisam odusevljena/zadovoljna krajem ali, kao sto si napisao-moglo je biti i mnogo gore...

Pa moram sto vise vas da ubedim da je serija bila jedna obicna prevara. Da je ne preporucujete dalje. Kad ti se nesto ne svidja to lepo i kazes, i kazes zasto ti se ne svidja. Ne moras da se sloziz sa mnom ali imam mnogo argumenata da sam u pravu. Razmisli sta ti se stvarno svidelo u LOST-u pa tek onda mozemo da nastavimo. Ubedi me da je serija dobra zato sto ima los kraj.(koji stvarno podseca na najgore Spanske serije)Da li bi vi gledali LOST da ste znali da ce kraj biti ovako jadan i patetican.
Ne vidim sto vam smeta drukcije misljenje.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyMon Jun 28, 2010 12:28 am

Koliko sam ja citao, tebi vise smeta drugaccije misljenje, ne njima..
Назад на врх Go down
PushTheButton
Ab Aeterno
Ab Aeterno
PushTheButton


Broj poruka : 426
Godina : 36
Datum upisa : 13.05.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyMon Jun 28, 2010 1:53 am

@nele

Jedno znam sigurno. I oni najveci kriticari se nisu pokajali sto su gledali Lost. Serija ima satnicu od preko 80 sati pa neka je zadnja sezona u kompletu bila neupotrebljiva (a nije tako) ne mogu se zaboraviti 5 fantasticnih sezona. Nije Lost gledalo fantastisnih 240 MILIONA ljudi u celom svetu. E sad se posle svega nadje neki pametan nele i napise Lost=sranje. Gledaj malo sire na celu stvar.
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyMon Jun 28, 2010 10:53 am

PushTheButton ::
@nele

Jedno znam sigurno. I oni najveci kriticari se nisu pokajali sto su gledali Lost. Serija ima satnicu od preko 80 sati pa neka je zadnja sezona u kompletu bila neupotrebljiva (a nije tako) ne mogu se zaboraviti 5 fantasticnih sezona. Nije Lost gledalo fantastisnih 240 MILIONA ljudi u celom svetu. E sad se posle svega nadje neki pametan nele i napise Lost=sranje. Gledaj malo sire na celu stvar.

Lezi veceras sa devojkom i vodi ljubav i bas pred kraj stani i kazi sebi "nema veze sto nisam zavrsio, bilo je lepo" to je LOST. Napalili su nas kao majmune i ostavili.
Kao sto pise u naslovu "Da li je vredelo?" - NE

Za kriticare nisi apsolutno u pravu. Izadji na bilo koji strani sajt i uveri se sam. Nevidjeno su ih napljuvali. Sa razlogom.
Назад на врх Go down
nevesinje
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 14
Godina : 53
Datum upisa : 09.01.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyMon Jun 28, 2010 10:30 pm

Pet fantasticnih sezona ne mogu opravdati ovakav kraj.Za mene je Lost bila najbolja serija ikad vidjena. I sve do zadnje epizode sam se nadala nekom logicnom kraju, nekom objasnjenju.Ali poslije ovakvog kraja ne mogu da se ne osjecam prevarenom.To je naravno samo moje misljenje, vi koji ste odusevljeni, i ne osjecate se prevareno blago vama.
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyTue Jun 29, 2010 2:11 am

@nele974: ti izgleda nikad nisi bio prevaren? ako nesto ne mozes da promenis nemoj da kukas zbog toga a ako mozes da promenis: organizuj avion za Ameriku da odemo da malo istucemo Darltone i bicu uz tebe 100% Twisted Evil
@nevesinje: ja postepeno brisem svo secanje na sestu sezonu sem poslednjeg minuta serije koji mi se svideo Very Happy

I ako i dalje tvrdite da nije vredelo gledati LOST pitam vas: Da li niste nista naucili iz njega, ni dobro ni lose?
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyTue Jun 29, 2010 11:09 am

Darkonius Faraday ::
@nele974: ti izgleda nikad nisi bio prevaren? ako nesto ne mozes da promenis nemoj da kukas zbog toga a ako mozes da promenis: organizuj avion za Ameriku da odemo da malo istucemo Darltone i bicu uz tebe 100% Twisted Evil
@nevesinje: ja postepeno brisem svo secanje na sestu sezonu sem poslednjeg minuta serije koji mi se svideo Very Happy

I ako i dalje tvrdite da nije vredelo gledati LOST pitam vas: Da li niste nista naucili iz njega, ni dobro ni lose?


Mogu da kazem sta mislim, a to je: LOST je nevidjena prevara. Ja sam odavno izasao iz skole gde sam dosta stvari naucio. Ne ucim iz serija nego se zabavljam. LOST je bio odlicna zabava ali bez kraja, ali ni ne ocekujem da ti to ukapiras jer ti je LOST bio neka vrsta skolovanja. Ne znam samo sta si to naucio. Da nije dobro biti los? Da je dobro imati lepe glumce u seriji? Kazi i meni da ukapiram sta sam propustio.
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyTue Jun 29, 2010 12:23 pm

Vidim ja, nisi ti video pravu prevaru, ovaj film je nevidjena prevara npr. http://www.imdb.com/title/tt0448134/
...
Ja sam naučio da ne treba previše očekivati od serija kao što su LOST. I ne veličaj toliko svoje obrazovanje, kao da si posiso svu pamet ovog sveta.
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyTue Jun 29, 2010 2:04 pm

Darkonius Faraday ::
Vidim ja, nisi ti video pravu prevaru, ovaj film je nevidjena prevara npr. http://www.imdb.com/title/tt0448134/
...
Ja sam naučio da ne treba previše očekivati od serija kao što su LOST. I ne veličaj toliko svoje obrazovanje, kao da si posiso svu pamet ovog sveta.

Daj da pricamo o PULSE tu ce mo se verovatno bolje slagati. Mislim da je jos uvek neprevazidjen koncert, ne znam sta sledece da urade da ih stignu.
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyTue Jun 29, 2010 8:52 pm

Hmmmm, jos nisam postao u ovoj temi jer stvarno sam u dilemi!
Mozda ovo i jeste moj odgovor,'i jeste i nije' zavisi iz kojeg se ugla gleda. Surova je istina da je LOST mnogo zujao, a malo meda dao.
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyWed Jun 30, 2010 12:18 am

@Alen Alpert Kao nasi politicari xD (Sad mi jasno zasto se ne osecam prevarenim xD)

P.S. Pulse neprevazidjen koncert u toj vrsti muzike slazem se i ne skreci sa teme Razz
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 EmptyWed Jun 30, 2010 4:17 am

Alen Alpert ::
Hmmmm, jos nisam postao u ovoj temi jer stvarno sam u dilemi!
Mozda ovo i jeste moj odgovor,'i jeste i nije' zavisi iz kojeg se ugla gleda. Surova je istina da je LOST mnogo zujao, a malo meda dao.

ali te misterije je bilo zanimljivo gledati, a odgovori su bili losi i dosadni
Назад на врх Go down
Sponsored content





Da li je vredelo? - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Da li je vredelo?
Назад на врх 
Страна 3 of 4Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Moj Lost-
Скочи на: