Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap13%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap25%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap9%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap6%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap11%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap2%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap7%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap2%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap1%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap4%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap3%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap8%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap8%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap1%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_lcap1%Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Vaša nerazjašnjena pitanja

Go down 
+16
PushTheButton
Yose
JohnnyCage90
MetalRex
Gioseppe
niks
milicica
opiate43
RemaMC
MythBuster
mmajstor
nele974
The Constant
nitobe
Ben Linus
Darkonius Faraday
20 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyFri May 28, 2010 9:07 am

First topic message reminder :

Imate li vi nešto što vas jako interesuje u vezi losta a propustili ste da saznate ili želite da čujete mišljenje ostalih? Podelite sa nama ovde!


Evo npr mene interesuje šta je na kraju ona cela fora sa ožiljkom na vratu?
Назад на врх Go down

АуторПорука
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyMon May 31, 2010 7:47 am

cak je i bolje ako nije ista igra. Ko ce da cuva igru preko 200 godina? Smile
Bitno da je simbolika ista - bele i crne figurice, i to prilicno naglaseno.
Nego na egipatskim spisima se takodje pojavljuje Black Smoke sto znaci da ima prilicnu istoriju.....

jeste cudno sto Smokey nekad ima tu munjevitu svetlost. Stvarno ne znam sta bi to moglo da bude. Takodje je ranije vise "mukao" i hodao kao dinosaurus Smile

Dogen je mislim najmanje objasnjen lik u seriji. Sto se Eloise tice za nju znamo da je u mladosti bila na ostrvu, u semi sa Widmorom napravila mladjanog Faradeya. Po proterivanju sa ostrva od strane Bena pocela se baviti naukom, razvela se od Widmora, provalila sistem pronalazenja ostrva i ono sto je najcudnije - svesna je situacije kada se nalazi u drugom vremenu (i alternativnoj after life dimenziji) i Dezmondovih mogucnosti. Da li je ona i majka od Penny?
Назад на врх Go down
opiate43
Namaste
Namaste
opiate43


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 26.02.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyMon May 31, 2010 7:56 am

ne mogu sad da se setim svega a mrzi me da trazim po tim epizodama.. ali jel to dimcina skenirao samo ribe ili sam se istripovao? secam se za dzulijet i kejt.. mozda je tu neka fora.. ili je dim samo mekice zagoreo pa nekim canonom popunjava licnu kolekciju za maturiranje..
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyMon May 31, 2010 8:05 am

ma sad kad se malo bolje prisetim ta svetlost deluje kao da pucketa, sto znaci da je prenapunjena elektromagnetizmom. Kao da se Smokey refiluje na izvoru (u nedostatku ganje Smile, pa je tada malo preterao pa poceo da pucketa Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Icon_rolleyes . Bitno je setiti se u kojim trenutcima je pucketao. Ako se to desavalo u periodima jaceg elektromagnetizma (eksplozija prvog hatcha, bomba, obrtanje tocka) onda to mozda i jeste objasnjenje
Назад на врх Go down
milicica
Namaste
Namaste
milicica


Broj poruka : 42
Godina : 33
Datum upisa : 21.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyMon May 31, 2010 9:33 am

Moze li neko da mi da linkove za sledece epizode:

Sezona 99
1.The Journey
2.Destination Lost
3.Revelation
4.Reckoning
5.A Tale Of Survival
6.The Answers
7.Lost Missing Pieces Complete 1-13
8.Past, Present & Future
9.Destiny Calls
10.The Story of the Oceanic Six
11.A Journey in Time

Hvala vam divni ste.
Назад на врх Go down
niks
One of Them
One of Them
niks


Broj poruka : 88
Godina : 27
Lokacija : Dharmaville
Datum upisa : 03.04.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptySun Jun 06, 2010 9:54 am

milicica ::
Moze li neko da mi da linkove za sledece epizode:

Sezona 99
1.The Journey
2.Destination Lost
3.Revelation
4.Reckoning
5.A Tale Of Survival
6.The Answers
7.Lost Missing Pieces Complete 1-13
8.Past, Present & Future
9.Destiny Calls
10.The Story of the Oceanic Six
11.A Journey in Time

Hvala vam divni ste.
Kucaj samo na Googlu Lost The Journey rapidshare i nacices linkove.Tako i za ostale epizode.Spisku ti fale The Final Chapter,The Final Journey i Jimmu Kimmel Aloha To Lost Special.Mene sad mrzi da trazim linkove a i ja skidam sa torenta Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 107621
Назад на врх Go down
Gioseppe
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 21
Godina : 36
Datum upisa : 28.02.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyMon Jun 07, 2010 2:56 am

Mene zanima svetlost kojom su "skenirani" Kejt, Kler i Lok. Da li je to ista svetlost koja je izbila iz otvora kad su ga otvorili dinamitom?

I ko ili šta je Volt. Zašto je bitan? Ne sećam se dobro ali mislim da su na njemu vršili neka ispitivanja kad su ga oteli i rekli su da je poseban. Kako je to poseban? Ima li ti veze sa tim što je on "luckiest kid alive"? Ima li to neke veze sa Harlijem koji je "unluckiest man alive"? Jel se on astralno projektuje ili su to trikovi? Kako je predvideo (ili privukao) onu pticu? Njegov očuh je pominjao da se oko njega mnoge čudne stvari dešavaju ali ne otkrismo zašto.
Назад на врх Go down
MetalRex
The Candidate
The Candidate
MetalRex


Broj poruka : 341
Godina : 37
Lokacija : Ispod kruske
Datum upisa : 13.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyMon Jun 07, 2010 3:13 am

Gioseppe ::
Mene zanima svetlost kojom su "skenirani" Kejt, Kler i
Lok. Da li je to ista svetlost koja je izbila iz otvora kad su ga
otvorili dinamitom?

I ko ili šta je Volt. Zašto je bitan? Ne
sećam se dobro ali mislim da su na njemu vršili neka ispitivanja kad su
ga oteli i rekli su da je poseban. Kako je to poseban? Ima li ti veze sa
tim što je on "luckiest kid alive"? Ima li to neke veze sa Harlijem
koji je "unluckiest man alive"? Jel se on astralno projektuje ili su to
trikovi?
Kako je predvideo (ili privukao) onu pticu? Njegov očuh je
pominjao da se oko njega mnoge čudne stvari dešavaju ali ne otkrismo
zašto.

Valt je poseban zbog hormonske bure koja se u tovreme desavala u njegovom organizmu. Poznato je da svi decaci sa viskim nivoom testosterona mogu da nateraju ptice u letu da se slupaju o prozor. Kada sam ja bio u pubertetu na taj nacin sam oborio citavo jato ptica. Darmino testiranje Valta je doslo bas do ovog zakljucka. Testosteron je kriv za sve.

Osim toga, Valt je samo jedna od manjih kostiju koje su bacene publici za glodanje. Bilo je i vecih i socnijih kao npr. Vidmor, Alpert, Eloise, pokojni Faradej itd.

Sto se tice boldovanog dela pitanja mislim da je Valt negativna astralna projekcija Huga. U to sam 100% siguran koliko god da to ludo zvuci, ali ne mogu da dokazem to nikako. Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Icon_scratch
Назад на врх Go down
MythBuster
The Moth
The Moth
MythBuster


Broj poruka : 189
Godina : 44
Datum upisa : 14.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyMon Jun 07, 2010 8:57 pm

Od prve sezone imam jedno nerazjasnjeno pitanje.

Elektronska oprema u stanici Labud je bila prilicno napredna za svoje vreme. Postojao je komp. (najvise lici na 286 ako neko zna sta je to) sa odgovarajucim softverom za ukucavanje brojeva ... sve vam je to poznato.

Pitanje: Zbog cega proces ukucavanja brojeva i "pritiskanje dugmeta" nije resen na auto_execute nacin. Prema izgledu opreme postojali su hardverski i softverski uslovi za tako nesto tako da ne bi bilo potrebe da se angazuje nepouzdano ljudsko bice da ukucava brojeve svakih 108 min.

Ako je cilj stanice Labud da u ceo proces unese varijablu Homo Sapiens onda je to razumljivo. U suprotnom sve je moglo funkcionisati automatski.

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Icon_question
Назад на врх Go down
JohnnyCage90
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 18
Godina : 33
Datum upisa : 07.06.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyMon Jun 07, 2010 9:28 pm

Sta je koj ku**c bilo ono sa Waltom koji se prividjao Shannon a izgledao je kao da je izasao iz Ring filma? On je nju namamio u smrt, znaci isti ubica kao i njegov ciganski tatica.
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyTue Jun 08, 2010 1:31 am

JohnnyCage90 ::
Sta je koj ku**c bilo ono sa Waltom koji se prividjao Shannon a izgledao je kao da je izasao iz Ring filma? On je nju namamio u smrt, znaci isti ubica kao i njegov ciganski tatica.


Walt je najveca prevara u seriji. Ako im nisu bili vazni "brojevi" "Darma" itd , Walta su trebali da objasne. Tu padaju sve njihove price da je ovo serija o ljudima a da sve drugo nije vazno.

Imas na netu alternativne krajeve, po nekima je Walt ubijen, pa je MiB mogao da udje u njegovo telo. Tako je ustvari MiB otisao sa ostrva sa Michaelom, kasnije se pojavljuje kao Cristian Shepard u bolnici gde radi Jack, ispred Shanon kad je ubijena i ispred jame u kojoj lezi Locke.

Ko sto su scenaristi rekli: na nevazna pitanja nismo odgovarali, ha ha ha
Назад на врх Go down
Gioseppe
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 21
Godina : 36
Datum upisa : 28.02.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyTue Jun 08, 2010 7:33 am

Ja sam sve vreme očekivao da se pojavi Volt u altu. Još kad su rekli da u altu ne postoji vreme i tako se izvulji za ono što Čeng izgleda kao u 70-im bio sam siguran da će se pojaviti Volt u poslednjooj sceni.
Sad sam siguran da će biti Volta u dodatnom DVD materijalu.
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyTue Jun 08, 2010 8:36 am

sto ste zapeli za tog malca, njega nisam mogao ocima da vidim, ni njega ni oca mu..
Назад на врх Go down
PushTheButton
Ab Aeterno
Ab Aeterno
PushTheButton


Broj poruka : 426
Godina : 36
Datum upisa : 13.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyThu Jun 10, 2010 1:21 am

MythBuster ::
Od prve sezone imam jedno nerazjasnjeno pitanje.

Elektronska oprema u stanici Labud je bila prilicno napredna za svoje vreme. Postojao je komp. (najvise lici na 286 ako neko zna sta je to) sa odgovarajucim softverom za ukucavanje brojeva ... sve vam je to poznato.

Pitanje: Zbog cega proces ukucavanja brojeva i "pritiskanje dugmeta" nije resen na auto_execute nacin. Prema izgledu opreme postojali su hardverski i softverski uslovi za tako nesto tako da ne bi bilo potrebe da se angazuje nepouzdano ljudsko bice da ukucava brojeve svakih 108 min.

Ako je cilj stanice Labud da u ceo proces unese varijablu Homo Sapiens onda je to razumljivo. U suprotnom sve je moglo funkcionisati automatski.

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Icon_question

To je zaista zanimljivo pitanje. Zanimljivo je i to sto nikada nisam cuo da ga je neko postavio ni ovde ni na drugim forumima.

Moja teorija je da je pre incidenta mozda i funkcionisalo u self-execute rezimu, ali da su posle incidenta morali da improvizuju i "skarabudze sistem". Mada stvarno ne bi bilo komplikovano napraviti softver za self-execute rezim funkcionisanja.
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyThu Jun 10, 2010 3:59 am

Назад на врх Go down
MythBuster
The Moth
The Moth
MythBuster


Broj poruka : 189
Godina : 44
Datum upisa : 14.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyThu Jun 10, 2010 4:32 am

PushTheButton ::
MythBuster ::
Od prve sezone imam jedno nerazjasnjeno pitanje.

Elektronska oprema u stanici Labud je bila prilicno napredna za svoje vreme. Postojao je komp. (najvise lici na 286 ako neko zna sta je to) sa odgovarajucim softverom za ukucavanje brojeva ... sve vam je to poznato.

Pitanje: Zbog cega proces ukucavanja brojeva i "pritiskanje dugmeta" nije resen na auto_execute nacin. Prema izgledu opreme postojali su hardverski i softverski uslovi za tako nesto tako da ne bi bilo potrebe da se angazuje nepouzdano ljudsko bice da ukucava brojeve svakih 108 min.

Ako je cilj stanice Labud da u ceo proces unese varijablu Homo Sapiens onda je to razumljivo. U suprotnom sve je moglo funkcionisati automatski.

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Icon_question

To je zaista zanimljivo pitanje. Zanimljivo je i to sto nikada nisam cuo da ga je neko postavio ni ovde ni na drugim forumima.

Moja teorija je da je pre incidenta mozda i funkcionisalo u self-execute rezimu, ali da su posle incidenta morali da improvizuju i "skarabudze sistem". Mada stvarno ne bi bilo komplikovano napraviti softver za self-execute rezim funkcionisanja.

Ja mislim da su tek nakon incidenta bili "prinudjeni" da naprave sistem pritiskanja dugmeta. Pre incidenta nije bilo ni potrebe za takvim sistemom regulacije, odbrane, sta vec ... Mada to ne objasnjava zasto sistem nije potpuno automatizovan.

Yose ::
sto ste zapeli za tog malca, njega nisam mogao ocima da vidim, ni njega ni oca mu..

A za Volta mislim da su imali ambicioznije planove u vezi sa njim, ali su ubrzo napustili da spekulisu sa Voltovom "posebnoscu" zbog toga sto je decak usao u pubertet i naglo poceo da menja fizicki izgled. Negde sam procitao da je sada visok preko 2 metra. Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Icon_eek
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyThu Jun 10, 2010 10:13 am

@Alen Alpert: citiram: ''samo korisnici sa specijalnom dozvolom mogu da čitaju ovu temu''... verovatno zato sto je u trashu...

MythBuster ::

A za Volta mislim da su imali ambicioznije planove u vezi sa njim, ali su ubrzo napustili da spekulisu sa Voltovom "posebnoscu" zbog toga sto je decak usao u pubertet i naglo poceo da menja fizicki izgled. Negde sam procitao da je sada visok preko 2 metra. Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Icon_eek
objasni ovim clanovima foruma sto spominju Volta vise nego sam Majkl to malo detaljnije posto nikad nisu zadovoljni odgovorom...WWAAAAAAALLLLLLLTTTTTT :-P

P.S. A sto se tice kompjutera, namerno je napravljen da ne bude self-execute zbog ljudskog faktora, psiholoski test itd.
Назад на врх Go down
PushTheButton
Ab Aeterno
Ab Aeterno
PushTheButton


Broj poruka : 426
Godina : 36
Datum upisa : 13.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyThu Jun 10, 2010 11:35 am

@Darkonius

Psiholoski testovi se ne izvode na taj nacin. Psiholoski testovi ne smeju imati posledicu ciji efekti prevazilaze same rezultate testiranja. Ovde je posledica (ne)pritiskanja dugmeta znacajno veca od vrednosti rezultata tesiranja, tako da ovaj test (ako je test) nije postavio obrazovani psiholog.

Ukratko, najveci efekat ispravno postavljenog psiholoskog testa je u stvari sam rezultat testa bez uticaja na objekte testiranja i njihovu okolinu.

Smile
Назад на врх Go down
MythBuster
The Moth
The Moth
MythBuster


Broj poruka : 189
Godina : 44
Datum upisa : 14.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyThu Jun 10, 2010 9:05 pm

Tesko je prihvatiti za logicno da niko od putnika leta 815 nije znao da je Lok usao u avion u kolicima a da na ostrvu trci kao momak izuzev tamnopute Ruzice. Pa cak i da je tako ni Lok ni Rouse nikome nisu otkrili do kraja serije tu vaznu cinjenicu iako Rouse o sopstvenom izlecenju nije bas cutala.
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 12:37 am

PushTheButton ::
@Darkonius

Psiholoski testovi se ne izvode na taj nacin. Psiholoski testovi ne smeju imati posledicu ciji efekti prevazilaze same rezultate testiranja. Ovde je posledica (ne)pritiskanja dugmeta znacajno veca od vrednosti rezultata tesiranja, tako da ovaj test (ako je test) nije postavio obrazovani psiholog.

Ukratko, najveci efekat ispravno postavljenog psiholoskog testa je u stvari sam rezultat testa bez uticaja na objekte testiranja i njihovu okolinu.

Smile

Darltoni nisu obrazovani psiholozi Very Happy, ako ste igrali igricu Lost Via Domus znali biste da taj kompjuter ne sluzi samo za ukucavanje brojeva Very Happy
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 5:24 am

Darkonius Faraday ::
@Alen Alpert: citiram: ''samo korisnici sa specijalnom dozvolom mogu da čitaju ovu temu''... verovatno zato sto je u trashu...
U pravu si. Evo vracena je iz tresha u teorije sko nekoga zanima Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 107621

http://www.lost-serbia.com/trash-f41/moja-jednostavna-teorija-da-je-vecina-likova-posle-incidenta-nestalo-ili-poginulo-t4248.htm#47486
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 6:33 am

Fmama je sve lijepo objasnila: svako naredno pitanje vodi ka novom pitanju Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 107621
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 31
Datum upisa : 26.03.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 12:42 am

meni uopste nisu (toliko) bitna ta pitanja... uglavnom su sve razresili sto je bilo bitno....
Назад на врх Go down
MythBuster
The Moth
The Moth
MythBuster


Broj poruka : 189
Godina : 44
Datum upisa : 14.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 3:48 am

spelman ::
meni uopste nisu (toliko) bitna ta pitanja... uglavnom su sve razresili sto je bilo bitno....

Tako je spelmane sad mozemo mirnije da spavamo "i da budemo srecni sto smo zivi". Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 107621
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 11:39 am

Blago vama.
Назад на врх Go down
Sangarepica
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 1
Godina : 37
Datum upisa : 04.12.2014

Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 EmptySat Dec 13, 2014 2:32 am

Nisam znala gde da napisem ovu poruku, pa neka je admini premeste ako treba. I, mozda je cudna, ali ko zna, mozda i uspem - da li neko ima ideju kako upoznati Jacka, to jest glumca koji ga glumi? Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Vaša nerazjašnjena pitanja
Назад на врх 
Страна 2 of 3Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vasa zivotinja
» Vasa imena na razlicite nacine
» sexualna pitanja teenagera
» Pitanja u vezi 1. sezone

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Moj Lost-
Скочи на: