Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Jacob I_vote_lcap13%Jacob I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Jacob I_vote_lcap25%Jacob I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Jacob I_vote_lcap9%Jacob I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Jacob I_vote_lcap6%Jacob I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Jacob I_vote_lcap11%Jacob I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Jacob I_vote_lcap0%Jacob I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Jacob I_vote_lcap2%Jacob I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Jacob I_vote_lcap7%Jacob I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Jacob I_vote_lcap2%Jacob I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Jacob I_vote_lcap1%Jacob I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Jacob I_vote_lcap0%Jacob I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Jacob I_vote_lcap0%Jacob I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Jacob I_vote_lcap0%Jacob I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Jacob I_vote_lcap4%Jacob I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Jacob I_vote_lcap3%Jacob I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Jacob I_vote_lcap8%Jacob I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Jacob I_vote_lcap0%Jacob I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Jacob I_vote_lcap0%Jacob I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Jacob I_vote_lcap8%Jacob I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Jacob I_vote_lcap1%Jacob I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Jacob I_vote_lcap1%Jacob I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Jacob

Go down 
+15
Darkonius Faraday
Gioseppe
The Constant
Riquelme
Alen Alpert
Andrew Faraday
Dr.Shephard
Sawyer
vvv
mariposa
d@ne
cetnik
SV.SAVO
HeadBurn3r.
FilipMurray
19 posters
Иди на страну : 1, 2  Next
АуторПорука
FilipMurray
Ab Aeterno
Ab Aeterno
FilipMurray


Broj poruka : 6780
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Jacob   Jacob EmptyFri Oct 03, 2008 6:17 am

Jacob 2055vl3
Ime i prezime: Džejkob (prezime nepoznato)
Status: mrtav (bar tako izgleda)

Opis: Džejkob je jedan misteriozni stanovnik Ostrva. Većina stvari koje njega okružuju su misterija. Rečeno je da se brine o Ostrvu i da je bio vođa “Ostalih”, iako većina ne može direktno da stupi u kontakt sa njim. Džejkob izgleda ne stari i bio je stanovnik Ostrva manje-više od XIX veka. Džejkob je takođe upoznao mnoge sa Oušenaikovog leta 815, najpre Ilanu, pre dolaska njih na Ostrvu. Priča odlično koreanski I ruski. U 2008., dok je živeo ispod statue sa četiri prsta, Džejkoba je ubio Bendžamin Lajnus, po naređenju Džejkobovog misterioznog neprijatelja koji je imao izgled Džona Loka. Poslednje reči Džejkoba lažnom Džon Loku bile su:”Oni dolaze.”. Ne zna se da li je Džjekob stvarno umro ili ne zato što su u tom trenutku preživeli Oušeanikovog leta 815 u 1977. godini detonirali hidrogensku bombu ostavljajući nepoznatu sudbinu ljudi sa Ostrva.

Pripremio: Sawyer

Цитат :
Dzejkobov lik i karakter su bili velika misterija sve do kraja serijala. Mnogo se teoretisalo o njemu da bi se pokazalo da je svo teoretisanje bilo manje-vise nepotrebno. Ipak, njegov lik je veoma tezak za analizu pogotovo zbog toga sto se radi o coveku starom oko 2000 godina, coveku koji ima izuzetne sposobnosti i naravno izuzetne zadatke. Analizu bi trebalo poceti od kraja serijala, odnosno od pocetka Dzejkobovog zivota.

Iako rodjen kao prvi blizanac to je jedino prvo mesto koje je drzao u konkurenciji sa svojim malo mladjim bratom. Dzejkob nije favorizovan niti izabran od strane mocne Fmame zbog svoje prosecnosti. Nikada nije vodio u trci sa bezimenim bratom, bilo da je to obicna igra, jurnjava za veprom, zelja za istrazivanjem, zelja za slobodom ... I zaista, Dzejkob nikada nije mogao da napravi izbor. Mozda i protiv njegove zelje njegov brat je bio glavni kandidat. Nakon sukoba MIBa i Fmame, Dzejkob je opet bez izbora pred Fmamom i mora da prihvati posao cuvara. Prica o Dzejkobovm vecitom problemu (covek koji nema izbora i uvek pravi iznudjene poteze) i nije bas u skladu sa realnoscu zbog toga sto Dzejkob nije morao da ubije brata sto znaci da je imao izbor.

Nastojanje Fmame i Dzejkoba da sprece MIBa da ode sa ostrva ne spada u potpuno razumljive ljudske aktivnosti, a na kraju ne spada ni u legalne aktivnosti. Deo price zbog cega su Dzejkob i Fmama sprecavali MIBa da ode sa ostrva je nedorecen i tajnovit mozda bas zato sto ne postoji normalno objasnjenje za to.

Dzejkobovo ponasanje sa obicnim ljudima na ostrvu se zasniva na trgovini, trampi i uceni (Ricardov primer), a nakon obavljene trampe on se potpuno iskljucuje iz daljeg uticaja na dogadjaje kao da nije zainteresovan da zavrsi zapoceto. On je u stanju da iz korena izmeni neciju sudbinu i da objekat manipulacije dalje prepusti sudbini ne zeleci da dalje utice na tok dogadjaja. U mnogim ovakvim situacijama su njegovi postupci neobjasnjivi, nerazumljivi i stihijski.

Da se radi o vrhunskom poznavaocu ljdskih sudbina i coveku koji moze da predvidi tok dogadjaja ima mnogo dokaza. Npr. cekao je da Lok padne sa 7. sprata (mislim da je bio 7.) i da ga svojim dodirom spasi sigurne smrti. Mozda je za Dzejmsovu tragediju saznao iz novina pa je tek onda posetio malog Forda, ali Lokov primer je upecatljiv. Jedino ako nije odmarao noge na klupi citajuci novine a Lok mu uleteo u mrezu. Tesko je otrgnuti se utisku da Dzejkob nije predvideo ili uzrokovao Nadjinu smrt kada je Sajida nesto zapitkivao, ali svejedno je bio izuzetno hladnokrvan kada se to dogodilo.

Ako je Dzejkob mogao da predvidi ove ljudske tragedije zasto nije pokusao da ih spreci kao sto je na primer Hugo uradio kupivsi 78 karata za let 316 samo da ljudi ne bi stradali. Druga mogucnost je da je Dzejkob bio lovac na nesrecne ljude sto ga cini pravim predatorom koji koristi nesrecne i nemocne za ostvarenje svojih ciljeva bukvalnim ucenjivanjem. Ljudi koji se sluze ovakvim sredstvima su na samom dnu lestvice karaktera i jedino su od njih gore ubice i silovatelji.

Nakon odabiranja kandidata po sistemu 'sto si nesrecniji jeftinije cu te kupiti' ljudi bivaju prepusteni sudbini koja ce se odvijati pod okriljem prastare igre dva brata ili cak dvostruke Dzejkobove igre. Nejasno je da li se vekovima braca stvarno sukobljavaju jer jedan je ziv a drugi mrtav ili je sve to igra Dzejkobove dvostruke licnosti. Ova mogucnost je otvorena zbog prisutnih elemenata krivice i pokajanja koji su vidljivi kod Dzejkoba.

Za coveka koji cuva svet od zla metodologija Dzejkobovog rada koja je puna nasilja, prevara i ucena je potpuno neodgovarajuca. Sam Dzejkobov karakter je u teskoj neravnotezi zbog "plemenitosti" njegovog posla i metodologije koja ne bira sredstva za ostvarenje cilja. Iako bi Dzejkob trebao da bude beli kamen na vagi a MIB crni kamen, utisak je da se vaga nalazila u samom Dzejkobu i da je on vagao i belo i crno kamenje ne vodeci racuna kada ce prevagnuti beli i sto je najgore crni kamen. Vaganje mu nije bila jaca strana. Vodio je racuna samo o svojim interesima i necemu sto je naucio da je najvaznije a to je zastita ostrva. I Fmama je bila slicna ako ne i ista, i ona nije birala sredstva da ostvari cilj. Fmamina, kao i Dzejkobova vaga su bile najverovatnije u kvaru.

Autor : Push TheButton
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyFri Oct 03, 2008 6:31 am

Po meni jeste nesto specijalno i stvarno zelim da saznam sve o njemu...ali 4 sezona nije skoro nista otkrila o njemu...
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
SV.SAVO
Confidence man
Confidence man
SV.SAVO


Broj poruka : 1837
Godina : 29
Lokacija : Sid (Shid)
Datum upisa : 26.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyFri Oct 03, 2008 9:17 am

meni je ok lik...
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyFri Oct 03, 2008 9:21 am

Ja ne mogu da kazem da je Ok nisam ga jos upoznao...
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
SV.SAVO
Confidence man
Confidence man
SV.SAVO


Broj poruka : 1837
Godina : 29
Lokacija : Sid (Shid)
Datum upisa : 26.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyTue Jan 06, 2009 7:46 am

Jacob Locke-jacob

Jacob 6a00cd9784e963f9cc00d09e6b267cbe2b-200pi

Jacob Christian

Jacob Lost_2_jacob_pilot

Jacob Jacobhansorc7


wtf? affraid
Назад на врх Go down
cetnik
One of Them
One of Them



Broj poruka : 74
Godina : 42
Lokacija : Ravna Gora
Datum upisa : 05.01.2009

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyTue Jan 06, 2009 8:24 am

odlicna poredjenja,ja mislim da je horace,ali moze biti bilo ko
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyTue Jan 06, 2009 8:24 am

Ada ova rezija iz Losta je napravila greska svi prepoznajemo Jacoba a ustvari to je Locke....
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
cetnik
One of Them
One of Them



Broj poruka : 74
Godina : 42
Lokacija : Ravna Gora
Datum upisa : 05.01.2009

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyTue Jan 06, 2009 8:31 am

po kojem osnovu,otkud djekov otac kod njega
Назад на врх Go down
d@ne
The Candidate
The Candidate
d@ne


Broj poruka : 616
Godina : 37
Datum upisa : 26.12.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyFri Jan 09, 2009 9:37 am

ja mislim da je jacob charls widmore... to sam skontao gledajuci epizodu (ne mogu tacno da se setim koja je) u 4 sezoni kada je ben rekao locku kako je jacob promenio plan... zatim se na kraju epizode ben pojavljuje kod widmora i pita ga zasto je promenio planove... u toj epizodi se cuvene reci:"the island is mine benjamin. it always was" koje je rekao widmore benu...
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyFri Jan 09, 2009 10:20 am

Pa Widmore je poslao njegove ljude na ostrvu da ubije sve koji su na ostrvu zasto jednostavno Widmore "(Jacob)" nije uzeo pistolj i boom kad je Ben dosao kod njega.....
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
mariposa
Namaste
Namaste
mariposa


Broj poruka : 39
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptySat Jan 10, 2009 3:47 am

Stvarno nema logike da je Widmore, jer tehnicki Jacob je upravljao celim ostrvom, mogao je svima da kaze da se ubiju, umesto da salje tim za to.
Назад на врх Go down
http://www.prisonbreak-serbia.getforum.org/
d@ne
The Candidate
The Candidate
d@ne


Broj poruka : 616
Godina : 37
Datum upisa : 26.12.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptySun Jan 11, 2009 8:45 pm

Mogao je svima da kaze da se ubiju?????????????????????!!!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
mariposa
Namaste
Namaste
mariposa


Broj poruka : 39
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 3:28 am

Pa, da. Preko Bena i da pre toga ubiju putnike i francuskinju, i to je to. Poslusali bi ga fanatici!
Назад на врх Go down
http://www.prisonbreak-serbia.getforum.org/
vvv
The Moth
The Moth
vvv


Broj poruka : 170
Godina : 28
Lokacija : SoMeWhErE I bEloNg...
Datum upisa : 12.01.2009

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 3:57 am

ma ko je uopste taj jacob?ja sam ga samo videla onog puta kada su locke i ben otisli kod njega! i tad sam se zbunila. a zasto bi uopste onda charls widmore trazio ostrvo ako je vec na njemu?
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 4:35 am

Pa da je Jacob Widmore to je zakljucak Daneine koji mozda nije tacan ne osporavam nista njegovo ali mozda nije tacan......Jacob, hm sta da ti kazem nezna se puno o njemu ali saznace mo.... ;.)
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
vvv
The Moth
The Moth
vvv


Broj poruka : 170
Godina : 28
Lokacija : SoMeWhErE I bEloNg...
Datum upisa : 12.01.2009

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 10:04 am

a u ovoj sad epizodi sto je bila, kako je ben pozvao black smoke da napadn eone? da li jacob ima neke veze sa tim?? a hugo? on je video nesto kroz prozor ali je posle izasao locke?unutra su inace bile 2 osobe!
Назад на врх Go down
d@ne
The Candidate
The Candidate
d@ne


Broj poruka : 616
Godina : 37
Datum upisa : 26.12.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 10:13 am

Esmir_Sawyer's_Fan ::
Pa da je Jacob Widmore to je zakljucak Daneine koji mozda nije tacan ne osporavam nista njegovo ali mozda nije tacan......Jacob, hm sta da ti kazem nezna se puno o njemu ali saznace mo.... ;.)

tacno,to je iskljucivo moje misljenje,niko ne mora da veruje u to...Smile
Назад на врх Go down
FilipMurray
Ab Aeterno
Ab Aeterno
FilipMurray


Broj poruka : 6780
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 2:14 pm

sta ako je jacob baba od jacka?
lol
salim se
nista se ne zna!
treba da cekamo!
necemo da lupamo jos samo 8 dana
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 10:09 pm

Daneina ::
ja mislim da je jacob charls widmore... to sam skontao gledajuci epizodu (ne mogu tacno da se setim koja je) u 4 sezoni kada je ben rekao locku kako je jacob promenio plan... zatim se na kraju epizode ben pojavljuje kod widmora i pita ga zasto je promenio planove... u toj epizodi se cuvene reci:"the island is mine benjamin. it always was" koje je rekao widmore benu...

Nije, Ben je rekao Loku da je Čarls promenio planove, a ne Džejkob, pa je zato otišao kod njega posle, to je bilo juče na FOX-u. Uostalom, ja ne mogu ništa da zaključujem, nisam gledao prvu sezonu, počeo sam da gledam seriju od 12 epizode druge sezone, sad ću da počnem da je skidam jer sam našao linkove na MEGAUPLOAD. A do sada na FOX-u nisu pokazali lice Džejkoba, bilo je samo kad su Lok i Lajnus otišli kod njega, i kad je Hugo čuo šaputanje i video kolivu. Je l' gleda neko na FOX-u?!
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Dr.Shephard
The Candidate
The Candidate
Dr.Shephard


Broj poruka : 740
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 10:10 pm

I wait Very Happy
Назад на врх Go down
d@ne
The Candidate
The Candidate
d@ne


Broj poruka : 616
Godina : 37
Datum upisa : 26.12.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 10:18 pm

_Sawyer_ ::
Daneina ::
ja mislim da je jacob charls widmore... to sam skontao gledajuci epizodu (ne mogu tacno da se setim koja je) u 4 sezoni kada je ben rekao locku kako je jacob promenio plan... zatim se na kraju epizode ben pojavljuje kod widmora i pita ga zasto je promenio planove... u toj epizodi se cuvene reci:"the island is mine benjamin. it always was" koje je rekao widmore benu...

Nije, Ben je rekao Loku da je Čarls promenio planove, a ne Džejkob, pa je zato otišao kod njega posle, to je bilo juče na FOX-u. Uostalom, ja ne mogu ništa da zaključujem, nisam gledao prvu sezonu, počeo sam da gledam seriju od 12 epizode druge sezone, sad ću da počnem da je skidam jer sam našao linkove na MEGAUPLOAD. A do sada na FOX-u nisu pokazali lice Džejkoba, bilo je samo kad su Lok i Lajnus otišli kod njega, i kad je Hugo čuo šaputanje i video kolivu. Je l' gleda neko na FOX-u?!

Jes istina da ce na foksu biti 5 sezona?
ja inace ne gledam tv,pa nisam upucen,ali sam cuo da reklamiraju nove epizode...
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 10:19 pm

Daneina ::
_Sawyer_ ::
Daneina ::
ja mislim da je jacob charls widmore... to sam skontao gledajuci epizodu (ne mogu tacno da se setim koja je) u 4 sezoni kada je ben rekao locku kako je jacob promenio plan... zatim se na kraju epizode ben pojavljuje kod widmora i pita ga zasto je promenio planove... u toj epizodi se cuvene reci:"the island is mine benjamin. it always was" koje je rekao widmore benu...

Nije, Ben je rekao Loku da je Čarls promenio planove, a ne Džejkob, pa je zato otišao kod njega posle, to je bilo juče na FOX-u. Uostalom, ja ne mogu ništa da zaključujem, nisam gledao prvu sezonu, počeo sam da gledam seriju od 12 epizode druge sezone, sad ću da počnem da je skidam jer sam našao linkove na MEGAUPLOAD. A do sada na FOX-u nisu pokazali lice Džejkoba, bilo je samo kad su Lok i Lajnus otišli kod njega, i kad je Hugo čuo šaputanje i video kolivu. Je l' gleda neko na FOX-u?!

Jes istina da ce na foksu biti 5 sezona?
ja inace ne gledam tv,pa nisam upucen,ali sam cuo da reklamiraju nove epizode...

Pa tako kažu, nadajmo se da hoće...
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
d@ne
The Candidate
The Candidate
d@ne


Broj poruka : 616
Godina : 37
Datum upisa : 26.12.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 10:22 pm

ovo je sa fox sajta:

"Gledaoci Fox televizije imaće zadovoljstvo da, bez prekida, prate sve epizode serije ( četiri sezone), koje su do sada prikazane u svetu. “Izgubljeni” su serija koja je oborila sve rekorde gledanosti. Producenti serije su želeli da seriju privedu kraju , ali su zbog velike popularnosti odustali od te ideje i odlučili da serija konačno ima 6 sezona. Peta sezona je snimljena i njeno emitovanje se očekuje u Americi početkom 2009. godine."
Назад на врх Go down
Dr.Shephard
The Candidate
The Candidate
Dr.Shephard


Broj poruka : 740
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.09.2008

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyMon Jan 12, 2009 10:33 pm

Extra 6 sezona :-P:
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob EmptyFri Jan 30, 2009 9:33 am

Koliko se secam ono na slici u kabini nije snimljen pravi Jacob nego neki statista tako su valjda rekli producenti... Jacob je neko ko da sada nije progovorio u seriji...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Jacob Empty
ПорукаНаслов: Re: Jacob   Jacob Empty

Назад на врх Go down
 
Jacob
Назад на врх 
Страна 1 of 2Иди на страну : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jacob's nemesis

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Likovi :: Let815 i "posebni"-
Скочи на: