Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap13%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap25%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap9%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap6%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap11%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap2%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap7%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap2%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap1%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap4%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap3%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap8%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap8%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap1%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap1%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 06x06 - Sundown - Opšta diskusija

Go down 
+27
Ben Linus
Mixachish
Darkonius Faraday
Alen Alpert
ivangr85
SuperSerb
spuza
master.np
Dr.Marvin Candle
Progreziv
Andrew Faraday
HeadBurn3r.
Yose
Juliet
Uncle Sayid
Sawyer
The Constant
Hopey
Lazicy
manijak iz kaknja
comy
blackholemix
fat_cat
Sawyer_NS
Masha Ford
Trent
nitobe
31 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vase misljenje o epizodi
1.WOW
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap42%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 42% [ 32 ]
2.Najbolje do sada
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap10%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 10% [ 8 ]
3.Skoro savrseno
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap21%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 21% [ 16 ]
4.Zadovoljan sam
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap12%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 12% [ 9 ]
5.Nije lose
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap6%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 6% [ 5 ]
6.Nista narocito
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap4%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
7.WTF
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_lcap5%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 5% [ 4 ]
Укупно гласова : 77
 

АуторПорука
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyFri Feb 26, 2010 6:29 am

First topic message reminder :

Opsta diskusija o epizodi Sundown.

Recap by Nitobe:

Sajidova epizoda,

Datum emitovanja: 2. Mart 2010


Scenario: Paul Zbyszewski & Graham Roland

Rezija: Bobby Roth

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 4906841438032606425201090

U Alt-u vidimo Sajida kao prevodioca za neku naftnu kompaniju koji posle dolaska iz Sidneja odlazi u posetu svojoj ljubavi Nadji. Nadia je, medjutim, udata za Sajidovog brata Omera i ima sa njim dvoje dece. Nadia jos uvek voli Sajida, ali on kaze da ne zasluzuje njenu ljubav obzirom na stvari koje je prethodno u zivotu radio.

Omer je u dugovima posto je pozajmio novac od zelenasa i sada mora da placa neku vrstu reketa. Zelenas je niko drugi do Martin Kimi koji je bio Vidmorov placenik u cetvrtoj sezoni. Omer trazi od Sajida da mu pomogne i zaplasi zelenase sto ovaj odbija, ali kada Kimijeva ekipa prebije Omera i smesti ga u bolnicu Sajid nema izbora nego da ode i obracuna se sa njima. Hrabri Kimi je u Alt-u prava cica-maca koja se plasi Sajida i koji oprasta dug njegovog brata, ali to ne sprecava Sajida da ga na mestu ubije. Posto ga je sredio u frizideru zamrzivaca nalazi Alt Dzina koji je ocigledno "pritvoren" od strane Kimija, pa se postavlja pitanje da li je u Alt-u njegov tast, g. Paik zaista biznismen ili obican mafijas.


Na Ostrvu, Majls kaze Sajidu da je bio mrtav citava dva sata i da nikome nije bilo jasno kako se vratio u zivot, kao i da je to sve zacudilo, pa i Druge.

Dogen kaze Sajidu da masina na koju su ga stavljali pokazuje kolicinu dobra i zla u nekome i da je kod Sajida pokazala pogresnu stranu. Izbija prava Bruce Lee karate tuca u kojoj Dogen obara Sajida na zemlju, ali se u poslednjem trenutku predomisli i odustaje od toga da ga ubije.

Proteruje ga iz Hrama, ali posto u Hram pristigne Kler koju je Flock poslao da uruci Dogenu poruku da zeli da ga vidi, Dogen menja plan i daje Sajidu neki misticni noz, koji podseca na bodeze koje su imali rimski vojnici, i salje ga da ubije Floka napomenuvsi mu da ne sme da dozvoli da ovaj pocne da govori inace nece uspeti da ga ubije.
U Hram se vraca i Kejt koja odmah otrci do Kler kada je saznala da je tu i isprica joj da je Aron sve vreme bio kod nje i da ga je ona odgajila.

Sajid odlazi u dzunglu i kada se pojavi Flock odmah posle Hello Sayid, ovaj mu zabada noz u grudi ali se nista ne desava. Flok tada nudi Sajidu nagodbu da moze da ima sve sto pozeli na svetu ako odnese poruku u Hram. Sajid pristaje, vraca se i saopstava svima da je neki covek ispred Hrama koji kaze da je Dzejkob mrtav i da on odlazi sa Ostrva zauvek kao da svi koji do mraka ne napuste Hram i predju na njegovu stranu bice ubijeni.
Nastaje panika, Drugi se uglavnom pakuju i odlaze, cak i Sindi sa Zekom i Emom dok sacica njih ostaje.

U ponovnom susretu Dogena i Sajida, pored izvora, Dogen prica Sajidu kako je dospeo na Ostrvo, to jest kako mu je Dzejkob ponudio nagodbu da mu spase sinovljev zivot, a da on ostatak zivota provede na Ostrvu. Cuvsi pricu, Sajid davi Dogena u izvoru, a potom prereze grlo i Lenonu.

Ilana, Majls, San i Lapidus beze kroz tajni hodnik kojim su otisli Hugo i Dzek dok Ben ostaje u Hramu.

Na kraju, jedna od najjezivijih scena u celoj seriji, kada se Flockova vojska okuplja lagano oko njega noseci baklje u rukama uz jezivo odzvanjanje pesme "Catch a falling star" od Perry Como u obradi Michael Giachinna.

Posto nije imala gde da ode, i Kejt ostaje sa Flokovim sledbenicima, ali koliko je to korisno za samog Floka - videcemo.

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 9903460779037700390201069


Последњи пут изменио nitobe дана Tue Mar 23, 2010 7:17 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down

АуторПорука
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:09 am

Yose ::


zadovoljan sam epizodom, samo su me zeznuli na torrentu jer su napisali da je sayid ubio dogena,pa me lisilo tog trenutka spoznaje, ali sta se moze.
mene interesuje gdje je sawyer ako je i on presao na dark side uz sayida i locke-a onda za mene nema vise sumnje za koju stranu cu navijati do kraja iako svi znamo koja ce pobijediti

Dobro da nisi video kod nas ili na drugim mestima sneak peek iz sedme epizode koji se pojavio jos u ponedeljak a koji je ABC greskom pustio, gde je Ben rekao da je Sajid ubio Dogena i Lenona (ili bese Janis Joplin). Ljudi su poludeli, jer su videli glavni preokret u epizodi pre njenog emitovanja.
Назад на врх Go down
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:17 am

nitobe ::
Yose ::


zadovoljan sam epizodom, samo su me zeznuli na torrentu jer su napisali da je sayid ubio dogena,pa me lisilo tog trenutka spoznaje, ali sta se moze.
mene interesuje gdje je sawyer ako je i on presao na dark side uz sayida i locke-a onda za mene nema vise sumnje za koju stranu cu navijati do kraja iako svi znamo koja ce pobijediti

Dobro da nisi video kod nas ili na drugim mestima sneak peek iz sedme epizode koji se pojavio jos u ponedeljak a koji je ABC greskom pustio, gde je Ben rekao da je Sajid ubio Dogena i Lenona (ili bese Janis Joplin). Ljudi su poludeli, jer su videli glavni preokret u epizodi pre njenog emitovanja.
Ja sam to vidio Very Happy,kaze He standing with bloody knife over their dead bodies,so I'm sure il tako nesto ...al ne smeta mi,jos sam gledao neke spojlere sa sredine snimanja sezone,tj kasnije epizode,,tacnije price ljudi koji su bili na statisti na snimanjima...svasta se moze 'nacut' xD
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:28 am

Ovih prvih nekoliko su imale dosta dobre spojlere, medjutim ono sto sledi je obavijeno prilicnom tajnom. Sem sitnih detalja, kastinga i sl. nema mnogo materijala.
Sto se sezone tice, zao mi je samo sto je prica o Dharmi "gotova" posto mi je to nekako ostalo nedoreceno. Nekako smo odjednom iz sveta naucnih eksperimenata, putovanja kroz vreme i slicnih stvarcica uleteli u pomalo bajkovit teren.
Kad smo vec kod toga, u epizodi He's our You, kada Sajidu Oldam daje drogu istinu, Sajid je rekao da su svi mrtvi. Imao je potpuno isti izraz lica kao kada je u ovoj epizodi rekao Benu da za njega "vremena vise nema"!
Назад на врх Go down
Juliet
One of Them
One of Them
Juliet


Broj poruka : 147
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:32 am

nitobe ::
Sto se sezone tice, zao mi je samo sto je prica o Dharmi "gotova" posto mi je to nekako ostalo nedoreceno. Nekako smo odjednom iz sveta naucnih eksperimenata, putovanja kroz vreme i slicnih stvarcica uleteli u pomalo bajkovit teren.
Sa ovim se potpuno slazem, nekako je naglo napravljen taj prekid i ne verujem da ce vise vracati na tu temu a glupo je zavrsena.
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:35 am

Meni bi bas prijala Radzinsky centric epizoda. Tek onako, za promenu.
Назад на врх Go down
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:36 am

nitobe ::
Ovih prvih nekoliko su imale dosta dobre spojlere, medjutim ono sto sledi je obavijeno prilicnom tajnom. Sem sitnih detalja, kastinga i sl. nema mnogo materijala.
Sto se sezone tice, zao mi je samo sto je prica o Dharmi "gotova" posto mi je to nekako ostalo nedoreceno. Nekako smo odjednom iz sveta naucnih eksperimenata, putovanja kroz vreme i slicnih stvarcica uleteli u pomalo bajkovit teren.
Kad smo vec kod toga, u epizodi He's our You, kada Sajidu Oldam daje drogu istinu, Sajid je rekao da su svi mrtvi. Imao je potpuno isti izraz lica kao kada je u ovoj epizodi rekao Benu da za njega "vremena vise nema"!
Nisi trazio na dobrim mjestima,evo par,ne otvaraj ako ne zelis da se zbunis Very Happy
Spoiler:
Назад на врх Go down
Juliet
One of Them
One of Them
Juliet


Broj poruka : 147
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:40 am

nitobe ::
Meni bi bas prijala Radzinsky centric epizoda.
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 962463 On je cool lik, ko zna sta bi se sve videlo u toj epizodi! Ma ja bih volela da naprave jos jednu sezonu o tako nekim sporednim likovima koji su skroz zanimljivi a ne znamo nista o njima, najvise o onim Dharmovcima, npr. onaj sedi debeljuca Tom, onaj sto je ukrao Wolta sa splava, pa Horace...
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:41 am

To sve znam, cak imas i oko 400 fotografija kako je scena snimana. Samo to mi bas ne govori mnogo. Kad kazem spojler, mislim na nesto stvarno veliko. Ovo su samo snippets i tidbits. Za mene je spojler kada procitam npr ceo dijalog koji se vodio. Ali i pored toga sto obavezno procitam spojlere, nikad mi nisu upropastili epizodu, cak i kada sam citao cele sinopsise. Jednostavno, jedno je kad gledas, a drugo kad citas. Zato je film "magija"!
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:43 am

Juliet ::
Ma ja bih volela da naprave jos jednu sezonu o tako nekim sporednim likovima koji su skroz zanimljivi a ne znamo nista o njima, najvise o onim Dharmovcima, npr. onaj sedi debeljuca Tom, onaj sto je ukrao Wolta sa splava, pa Horace...
Pa Marwin Candle, Horace Godspeed, cela ekipa iz Ann Harbor, ima ih koliko hoces. Sve sto smo dobili je kako je izgledao zivot u Dharmaville-u kroz oci Lostovaca, tj Sojera. Tom Frendli je posebna prica. Njegovi izleti van Ostrva kako bi uzivao u "blagodetima" muskaraca...
Назад на врх Go down
Juliet
One of Them
One of Them
Juliet


Broj poruka : 147
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:53 am

Taman za celu sezonu, kazem ja 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 444783 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 444783 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 444783
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 7:59 am

Ja sam cuo da je izasao neki spojler za "Across The Sea" ali ga nisam citao.
E sad posto sam na spisku za kasting video da se traze

Spoiler:
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 8:19 am

To je to Trente, veruj mi jer sam zaista sve procitao. Nista narocito, i nista sto otkriva nesto sto nismo mogli i sami da pretpostavimo.
Bas je Dogen rekao u ovoj epizodi da je Mib zatocen od davnina (for many years) sto apsolutno povlaci za sobom da sami mozemo da pretpostavimo da ako imamo Mib/jackob epizodu da ce njena radnja biti smestene u neko doba "ko zna kad". Vremenski period se proteze sve do ranog Egipta, znaci oko 2500 pne. Gde ce njih dvojicu da smeste videcemo!
Za the Incident smo znali da su angazovani Pelegrino i Welliver da bi na kraju ispalo da su njih dvojica Mib/jackob sto je bio WTF momenat.
Sa druge strane, sta radis kad se sam ABC zezne i objavi sneak peek za 7. epizodu pre emitovanja 6. i bas u tom sneak-u se otkriva glavni preokret u 6. epizodi. Od takvih stvari ne mozes da se spases jer nisu ni sakrivene pod tagom spojler.
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 8:47 am

nitobe ::
To je to Trente, veruj mi jer sam zaista sve procitao. Nista narocito, i nista sto otkriva nesto sto nismo mogli i sami da pretpostavimo.
Bas je Dogen rekao u ovoj epizodi da je Mib zatocen od davnina (for many years) sto apsolutno povlaci za sobom da sami mozemo da pretpostavimo da ako imamo Mib/jackob epizodu da ce njena radnja biti smestene u neko doba "ko zna kad". Vremenski period se proteze sve do ranog Egipta, znaci oko 2500 pne. Gde ce njih dvojicu da smeste videcemo!
Za the Incident smo znali da su angazovani Pelegrino i Welliver da bi na kraju ispalo da su njih dvojica Mib/jackob sto je bio WTF momenat.
ja bas nemam predstavu u koj ce vremenski period da smeste njih dvojicu.. ali znam da me njihova zivotna prica trenutno zanima vise od bilo cega drugog u seriji Very Happy

sto se tice incidenta, kad je ta epizoda emitovana bio sam u americi i nisam imao vremena ni volje da citam nesto o seriji na netu tako da je pojava dzejkoba i njegovog ortaka i to jos odmah na pocetku bila potpuno iznenadjenje za mene Smile odusevio sam se bio kao malo dete haha Smile
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 9:27 am

Masha Ford ::
Yose ::
iako svi znamo koja ce pobijediti
U Lostu nikad ne znas... Wink

..ma kako ne znas kad ce se svi poubijati izmedju sebe jedino ce vasa omiljena Kate ostati kao pobjednica Very Happy

cak je se i flocke boji (na kraju epizode samo ju je pogledao i pobjegao u dzunglu)

jos nisam dobio odg. kako to da je Ben mogao "ubiti" Jacoba a sayid ne flocke-a...

isto me zasmetala reakcija Sun kad je saznala da je Jin ziv.. onako usput samo: "hej ziv je?" ... kao da je to i ocekivala a znamo svi kako se kidala od tuge kad je brod eksplodirao -.-
Назад на врх Go down
SuperSerb
Confidence man
Confidence man
SuperSerb


Broj poruka : 331
Godina : 31
Lokacija : Ćuprija
Datum upisa : 24.09.2008

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 9:35 am

Назад на врх Go down
http://www.24-fansite.com
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 10:08 am

Trent ::
Ja sam cuo da je izasao neki spojler za "Across The Sea" ali ga nisam citao.
E sad posto sam na spisku za kasting video da se traze

Spoiler:
Spoiler:
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 10:22 am

manijak iz kaknja ::
Trent ::
Ja sam cuo da je izasao neki spojler za "Across The Sea" ali ga nisam citao.
E sad posto sam na spisku za kasting video da se traze

Spoiler:
Spoiler:
"who killed you?"
"an old friend that grew tired of my company"
Назад на врх Go down
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 10:26 am

Trent ::
manijak iz kaknja ::
Trent ::
Ja sam cuo da je izasao neki spojler za "Across The Sea" ali ga nisam citao.
E sad posto sam na spisku za kasting video da se traze

Spoiler:
Spoiler:
"who killed you?"
"an old friend that grew tired of my company"
Zaboravio sam na ovo... Very Happy
onda si upravu...nema smisla
Назад на врх Go down
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 10:54 am

Sto se tice toga da Darmu nista nisu objasnili, a mogli su to da urade na kraju V sezone, potpuno se slazem. Mislim da cela Darma misterija potpada pod ono "necemo dati sve odgovore, neka publika sama zakljucuje".

Sto se tice Kejt, ne znam ko je to od vas napisao, ali sam bas sinoc prokomentarisao da ako se pridruzi Loku, zesce je na**bao! Ta ima da napravi haos. Siroma Lok. Razz
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
Gost
Гост




06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 10:55 am

Meni su Darmu lepo objasnili....Ne bih voleo da je opet ukljucuju, jednostavno citava sezona o njoj je previse
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 11:43 am

195 - Pace ::
Meni su Darmu lepo objasnili....Ne bih voleo da je opet ukljucuju, jednostavno citava sezona o njoj je previse
Slazem se, mislim da smo dobili sasvim dovoljno, ne bih ni voleo da ulaze u neke detalje
Назад на врх Go down
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 11:44 am

Trent ::
195 - Pace ::
Meni su Darmu lepo objasnili....Ne bih voleo da je opet ukljucuju, jednostavno citava sezona o njoj je previse
Slazem se, mislim da smo dobili sasvim dovoljno, ne bih ni voleo da ulaze u neke detalje
Mogli bi samo da detaljnije objasne Radzinskog,smrt mu i tako to...
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 12:27 pm

manijak iz kaknja ::
Trent ::
195 - Pace ::
Meni su Darmu lepo objasnili....Ne bih voleo da je opet ukljucuju, jednostavno citava sezona o njoj je previse
Slazem se, mislim da smo dobili sasvim dovoljno, ne bih ni voleo da ulaze u neke detalje
Mogli bi samo da detaljnije objasne Radzinskog,smrt mu i tako to...
Pa mogli su ali sta znam.. meni licno to nije to toliko bitno..

Ali verujte i kada se Lost zavrsi ja garantujem da to nece biti potpuni kraj price. Jeste, Darlton su rekli da nece nikad vise imati nista sa Lostom posle poslednje epizode, ali fransiza nije u njihovom vlasnistvu nego u Diznijevom. A Dizni sigurno nece pustiti da jedna ovako velika serija ode tek tako u zaborav. Probace na sve nacine da zarade jos para, angazovace drugu ekipu da pise, mozda ce praviti neke nastavke ili objasnjavati neke delove koji su ostali nedoreceni.. Mozda ponovo u vidu serije, mozda film (kad su mogli Dosije X da unakaze moci ce i ovo), mozda ce izlaziti stripovi, knjige, ko zna..
Ja bih iskreno voleo kad se zavrsi poslednja epizoda da to bude to - sta je objasnjeno, objasnjeno je, sta nije da bude ostavljeno nasoj masti.. ali tesko da ce biti tako Smile
Назад на врх Go down
Masha Ford
The Substitute
The Substitute
Masha Ford


Broj poruka : 1539
Godina : 28
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija.
Datum upisa : 18.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 10:51 pm

195 - Pace ::
Meni su Darmu lepo objasnili....Ne bih voleo da je opet ukljucuju, jednostavno citava sezona o njoj je previse
A Alvar Hanso(ili kako vec)? Sta je bilo sa njim?
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 04, 2010 11:38 pm

Pa mogli bi makar da objasne šta se desilo sa Dharmom van ostrva nakon purgea. Npr. zašto su angažovali Kelvina Inmana, slali zalihe njemu, Radzinskom i kasnije Desmondu, a da nisu pokušali da se vrate na ostrvo
Назад на врх Go down
Sponsored content





06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
06x06 - Sundown - Opšta diskusija
Назад на врх 
Страна 3 of 6Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 06x06 - Sundown - Download
» 06x06 - Sundown - Prevod
» 06x06 - Sundown (Official i Recap)
» 06x06 - Sundown - Spoilers/Sneak peeks
» 06x17/18 - The End - Opsta diskusija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: 06x06 - Sundown-
Скочи на: