Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap13%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap25%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap9%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap6%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap11%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap2%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap7%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap2%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap1%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap4%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap3%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap8%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap0%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap8%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap1%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap1%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 06x06 - Sundown - Opšta diskusija

Go down 
+27
Ben Linus
Mixachish
Darkonius Faraday
Alen Alpert
ivangr85
SuperSerb
spuza
master.np
Dr.Marvin Candle
Progreziv
Andrew Faraday
HeadBurn3r.
Yose
Juliet
Uncle Sayid
Sawyer
The Constant
Hopey
Lazicy
manijak iz kaknja
comy
blackholemix
fat_cat
Sawyer_NS
Masha Ford
Trent
nitobe
31 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vase misljenje o epizodi
1.WOW
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap42%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 42% [ 32 ]
2.Najbolje do sada
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap10%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 10% [ 8 ]
3.Skoro savrseno
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap21%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 21% [ 16 ]
4.Zadovoljan sam
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap12%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 12% [ 9 ]
5.Nije lose
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap6%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 6% [ 5 ]
6.Nista narocito
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap4%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
7.WTF
06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_lcap5%06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 I_vote_rcap
 5% [ 4 ]
Укупно гласова : 77
 

АуторПорука
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Feb 26, 2010 6:29 am

First topic message reminder :

Opsta diskusija o epizodi Sundown.

Recap by Nitobe:

Sajidova epizoda,

Datum emitovanja: 2. Mart 2010


Scenario: Paul Zbyszewski & Graham Roland

Rezija: Bobby Roth

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 4906841438032606425201090

U Alt-u vidimo Sajida kao prevodioca za neku naftnu kompaniju koji posle dolaska iz Sidneja odlazi u posetu svojoj ljubavi Nadji. Nadia je, medjutim, udata za Sajidovog brata Omera i ima sa njim dvoje dece. Nadia jos uvek voli Sajida, ali on kaze da ne zasluzuje njenu ljubav obzirom na stvari koje je prethodno u zivotu radio.

Omer je u dugovima posto je pozajmio novac od zelenasa i sada mora da placa neku vrstu reketa. Zelenas je niko drugi do Martin Kimi koji je bio Vidmorov placenik u cetvrtoj sezoni. Omer trazi od Sajida da mu pomogne i zaplasi zelenase sto ovaj odbija, ali kada Kimijeva ekipa prebije Omera i smesti ga u bolnicu Sajid nema izbora nego da ode i obracuna se sa njima. Hrabri Kimi je u Alt-u prava cica-maca koja se plasi Sajida i koji oprasta dug njegovog brata, ali to ne sprecava Sajida da ga na mestu ubije. Posto ga je sredio u frizideru zamrzivaca nalazi Alt Dzina koji je ocigledno "pritvoren" od strane Kimija, pa se postavlja pitanje da li je u Alt-u njegov tast, g. Paik zaista biznismen ili obican mafijas.


Na Ostrvu, Majls kaze Sajidu da je bio mrtav citava dva sata i da nikome nije bilo jasno kako se vratio u zivot, kao i da je to sve zacudilo, pa i Druge.

Dogen kaze Sajidu da masina na koju su ga stavljali pokazuje kolicinu dobra i zla u nekome i da je kod Sajida pokazala pogresnu stranu. Izbija prava Bruce Lee karate tuca u kojoj Dogen obara Sajida na zemlju, ali se u poslednjem trenutku predomisli i odustaje od toga da ga ubije.

Proteruje ga iz Hrama, ali posto u Hram pristigne Kler koju je Flock poslao da uruci Dogenu poruku da zeli da ga vidi, Dogen menja plan i daje Sajidu neki misticni noz, koji podseca na bodeze koje su imali rimski vojnici, i salje ga da ubije Floka napomenuvsi mu da ne sme da dozvoli da ovaj pocne da govori inace nece uspeti da ga ubije.
U Hram se vraca i Kejt koja odmah otrci do Kler kada je saznala da je tu i isprica joj da je Aron sve vreme bio kod nje i da ga je ona odgajila.

Sajid odlazi u dzunglu i kada se pojavi Flock odmah posle Hello Sayid, ovaj mu zabada noz u grudi ali se nista ne desava. Flok tada nudi Sajidu nagodbu da moze da ima sve sto pozeli na svetu ako odnese poruku u Hram. Sajid pristaje, vraca se i saopstava svima da je neki covek ispred Hrama koji kaze da je Dzejkob mrtav i da on odlazi sa Ostrva zauvek kao da svi koji do mraka ne napuste Hram i predju na njegovu stranu bice ubijeni.
Nastaje panika, Drugi se uglavnom pakuju i odlaze, cak i Sindi sa Zekom i Emom dok sacica njih ostaje.

U ponovnom susretu Dogena i Sajida, pored izvora, Dogen prica Sajidu kako je dospeo na Ostrvo, to jest kako mu je Dzejkob ponudio nagodbu da mu spase sinovljev zivot, a da on ostatak zivota provede na Ostrvu. Cuvsi pricu, Sajid davi Dogena u izvoru, a potom prereze grlo i Lenonu.

Ilana, Majls, San i Lapidus beze kroz tajni hodnik kojim su otisli Hugo i Dzek dok Ben ostaje u Hramu.

Na kraju, jedna od najjezivijih scena u celoj seriji, kada se Flockova vojska okuplja lagano oko njega noseci baklje u rukama uz jezivo odzvanjanje pesme "Catch a falling star" od Perry Como u obradi Michael Giachinna.

Posto nije imala gde da ode, i Kejt ostaje sa Flokovim sledbenicima, ali koliko je to korisno za samog Floka - videcemo.

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 9903460779037700390201069


Последњи пут изменио nitobe дана Tue Mar 23, 2010 7:17 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down

АуторПорука
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyThu Mar 04, 2010 11:39 pm

Ja nisam u fazonu da dobijem sve odgovore servirane na tanjir, ali je cinjenica da su Darmu malo ofrlje presli. Veliki broj prica iz V sezone (koja je meni jedna od najboljih) su samo presekli. Mozda ce objasniti deo u flash sideways, kada se pojavi Daniel.
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
ivangr85
One of Them
One of Them
ivangr85


Broj poruka : 53
Godina : 39
Datum upisa : 14.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 1:51 am

Ljudi sta mislite sta znaci ono kad je Kler rekla Flocku "mogao si da posaljes bilo koga,Sojera, Dzina, Zasto bas ja?".Sojera,Dzina???,jel to znaci da su oni sada na njegovoj strani ili da bi morali to da urade.Ajde da kazemo da bi Sojer pristao (mada licno ne verujem) zato sto hoce da ode sa ostrva ali Dzin sigurno nije na njegovoj strani, narocito posle onog kad je video Kler kako ubija sekirom onog othersa!??,a i sigurno hoce da nadje Sun, jedino ako nije i njemu Flock nesto obecao(ponovni sastanak sa Sun).
I mislim da ce ovi sto staju na stranu Flocka(Sajid, Kler) kada bude najpotrebnije ipak da promene stranu i zato ih je Jacob i doveo na ostrvo, a sto se licno Locka tice mislim da je Jacob znao da ce njegov nemesis da preuzme njegovo telo ali znajuci karakter Jona Locka (" Don't tell me what i can't do") da ce sam Lock na kraju preovladati da kazem samim sobom i nece dozvoliti Flocku da upravlja njime(naravno neko moje shvatanje uloge Jona Locka na ostrvu, posto je i sam stalno pricao da su svi na ostrvu zbog nekog razloga).
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 2:15 am

Pa fora je u tome sto MIB nije u stvari u telu Loka nego samo izgleda kao on. Telo pravog Loka su sahranili u prosloj epizodi.
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 3:15 am

Ta recenica lici malo na odvlacenje paznje. Mib je sada neka vrsta zombija ili sta vec sto potpuno ima isti oblik kao Locke, ali poseduje njegovu "memoriju" ili deo nje. Potpuno je isto mogao da uzme oblik bilo koga drugog pokojnika, ali mislim da se odlucio za Loka posto je Ben imao neku vrstu strahopostovanja prema njemu zbog same cinjenice da je pravi Lok na ostrvu momentalno prohodao, a Ben je dobio rak.
Ne znam cime bi to Lok prevladao jer je to telo "virtuelno". Ako bi Lokova svest prevladala u tom "virtuelnom" telu, to ne bi promenilo cinjenicu da je njegovo telo "mrtvo" to jest sahranjeno. Znaci, imali bi smo "zivog" duha Dzona Loka cije telo vise ne postoji, tako da "dusa" i telo ostaju i dalje odvojeni, sto je onda sinonim za smrt, pa shodno tome ne menja stanje stvari.
Назад на врх Go down
Juliet
One of Them
One of Them
Juliet


Broj poruka : 147
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 4:27 am

The Constant ::
Ja nisam u fazonu da dobijem sve odgovore servirane na tanjir, ali je cinjenica da su Darmu malo ofrlje presli. Veliki broj prica iz V sezone (koja je meni jedna od najboljih) su samo presekli. Mozda ce objasniti deo u flash sideways, kada se pojavi Daniel.
Sta je stvarno sa tim, nista o Danielu Faradeju, o Widmoru, o Eloiz... Bilo bi skroz glupo da se to ostavi tako, kao do 5.sezone su bili skroz bitni, sve se vrtelo oko njih a sad odjednom ni traga ni glasa... 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Icon_silent 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Icon_scratch
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 5:16 am

Juliet ::
The Constant ::
Ja nisam u fazonu da dobijem sve odgovore servirane na tanjir, ali je cinjenica da su Darmu malo ofrlje presli. Veliki broj prica iz V sezone (koja je meni jedna od najboljih) su samo presekli. Mozda ce objasniti deo u flash sideways, kada se pojavi Daniel.
Sta je stvarno sa tim, nista o Danielu Faradeju, o Widmoru, o Eloiz... Bilo bi skroz glupo da se to ostavi tako, kao do 5.sezone su bili skroz bitni, sve se vrtelo oko njih a sad odjednom ni traga ni glasa... 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Icon_silent 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Icon_scratch
polu-spojler:
Spoiler:
Назад на врх Go down
Juliet
One of Them
One of Them
Juliet


Broj poruka : 147
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 5:23 am

Aha... ok. 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 185397
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 6:27 am

Dobra epizoda,nema sta!
Sayid je zaista nepromljenljiv,ubica je bio i ostace bilo gde. Nekako mi je njegov zivot u Altu najtuzniji. Neda mu se sa tom Nadjom,a slomi se za njihovu ljubav.
Ovo mi se vrti po glavi:
Dogen je u Altu dobio sta je zeleo! Jakob obecao,'neko' ispunio!
Sajidu obecana Nadja,u Altu je dobio! MiB obecao,'neko' ispunio'!

PS.Ajde Kejt naleti makar slucajno naleti na Klerinu sekiru!
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 6:35 am

Ja sam tek danas gledao epizodu zbog virusa koji su mi upali u komp u ponedeljak i jedva sam se izborio sam njima 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 931
Trent ::
Evo sta je bilo dobro u "Sundown":
- dijalozi su bili odlicno napisani, i nisu bili bljutavi i smaracki kao na primer neki u "Lighthouse"
- gluma je bila na vrhunskom nivou, pocev od Sajidovih ludackoh pogleda, preko Dogena koji je otvorio srce, standardno dobro Loka a u ovoj epizodi je cak i Kler delovala stvarno jezivo i ubedljivo
- rezija je bila takodje odlicna
- videli smo jednu od najboljih scena tuca koje smo ikad videli u Lost
- flej sajdvejs je takodje bio solidan, niko nije pretpostavljao da njih dvoje nece biti zajedno
- poginula su dva lika koja nisu radila nista pametno, zamo su zakomplikovavali radnju i skrovali stvari od glavnih likova
- zavrsetak je bio fenomenalan, prepun akcije i panike i slag na torti je bila poslednja scena sa jezivom muzikom i ludackim izrazima lica Sajida i Kler i neizvesnoscu sta ce biti dalje. Mnogo vise volim ovakve zavrsetke od klasicnih klifhengera
Totalno se slažem, ja sam se naježio od muzike na kraju Very Happy

Lazicy ::
Solidna epizoda... Zao mi je jako zbog Dogena, bas sam ga zgotivio...
I ja, ali jbg...

nitobe ::
Kejt je kod Flock-a, a to moze da znaci samo propast. Gde se ona pridruzi uvek napravi s***e i potom pobegne. Izgleda da je Flock u ogromnom problemu, a da toga jos uvek nije svestan. Rasturice mu vojsku, a ona ce zbrisati negde!
Sada je jasno zasto je Hugo pitao Sajida da li je zombi. U poslednjoj sceni cela Flockova vojska deluje kao zombie army dok odzvanja "Catch a falling star" od Perry Como-a, ali u Lost izvodjenju.

Hahahahaahhahaha

nitobe ::
Mislim da smo dobili sledece odgovore:
3. Mib je otelotvorenje zla, stagod to znacilo (Satana licno?)
MIB je ovo što je u mom potpisu, citat iz Geteovog ''Fausta'' Very Happy
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 6:39 am

Sta mislis, Darkonijuse, da li su Darltoni citali Fausta?
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 6:43 am

Ne verujem... verovatno je nesto u vezi fantastike Stivena Kinga (kao sto je neko već pomenuo u prethodnim postovima)
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 6:59 am

Ako je izaslo strip izdanje Fausta ( 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Confused ), verovatno jesu, ovako...

Jedina osoba koja je preostala, a koja moze dati odgovore sa druge strane (jackobove) je Ilana i verovatno nije slucajno pokupila njegov pepeo u onaj dzakcic. Mada mi je totalna enigma sta bi Dzek&co mogli da urade u ovom trenutku, sem da posade Huga negde blizu Mib-a pa da ga udari metorit ili nesto slicno od Hugovih baksuza.
Назад на врх Go down
ivangr85
One of Them
One of Them
ivangr85


Broj poruka : 53
Godina : 39
Datum upisa : 14.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 8:47 am

Da slazem se da je Mib uzeo samo izgled Locka a ne njegovo telo,a da i njegova secanja posto zna sta je Lock mislio kada ga je Ben davio. Znam da telo i svest Locka ostaju razdvojeni ali ako preovlada Lockova svest nad MiB-ovom to ce biti upravo ono sto je ja mislim Jacob zamislio i to i te kako menja stvari jer mislim da je Dzon dobra osoba.
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 8:59 am

Shvatam tvoju ideju, ali problem je sta ce Lokova svest nadvladati. Da bi to ponovo bio Lok potrebno je i Lokovo telo. Posto njega vise nema, sahranjeno je - sta ce njegova svest preuzeti, sem da postoji kao entitet sam za sebe, sto vec i jeste (dusa koja je napustila telo).
Jedino moze postati Locke-Smoke (u jbt jos se i rimuje)!
Sadasnje telo Loka koje je preuzeo Mib je samo "projekcija", nesto "virtuelno", nematerijalno... A pored toga sto u sebe inkorporira Lokovu dusu (ili deo nje) u sebi sadrzi i sve one koje je prethodno "skenirao" ili ubio pa treba da nadvlada i Mib-a i mrEka, i Kristijana i Kimijeve vojnike i ko zna koga sve ne.
Sta cemo dobiti ako Lokova svest prevlada u sadasnjem Flock-Mib-u? Svest koja zapravno nema telo, pa postaje neka vrsta Obi Van Kenobija, koja ce da obuci Dzeka sta da radi dalje.
Nemam nista protiv Loka, cak mislim da je bio vrlo interesantan lik i "Island Incarnate"!
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 9:39 am

Danas sam cuo novo ime za Flocka - Lockeness Monster Very Happy Vrhunsko Very Happy
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 9:41 am

Trent ::
Danas sam cuo novo ime za Flocka - Lockeness Monster Very Happy Vrhunsko Very Happy

He he, Lost Initiative jel da?
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 10:03 am

Uncle Sayid ::
Trent ::
Danas sam cuo novo ime za Flocka - Lockeness Monster Very Happy Vrhunsko Very Happy

He he, Lost Initiative jel da?
Da, da, nemaju bas neke vrhunske ideje ali su mnogo smesni Very Happy
Назад на врх Go down
Mixachish
Confidence man
Confidence man
Mixachish


Broj poruka : 378
Godina : 30
Lokacija : Basketball Court!
Datum upisa : 17.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 10:31 am

Skoro savrseno!.! Very Happy Razz Smile
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 10:58 am

E ja imam predlog da malo promenite ove stavke za glasanje.
Svaki put razmisljam po pet minuta sta da stavim jer su mi ovi opisi konfuzni. Stavite nesto prostije tipa:

Savrseno
Odlicno
Dobro
Nista narocito
Lose

Mislim da cemo tako i bolje znati sta tacno ljudi misle o epizodama.
Just saying.. Smile
Назад на врх Go down
Mixachish
Confidence man
Confidence man
Mixachish


Broj poruka : 378
Godina : 30
Lokacija : Basketball Court!
Datum upisa : 17.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 11:31 am

A i moze ono kao:
5
4
3
2
1
Very Happy Razz Smile
Назад на врх Go down
Juliet
One of Them
One of Them
Juliet


Broj poruka : 147
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2010

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 11:39 am

nitobe ::
Shvatam tvoju ideju, ali problem je sta ce Lokova svest nadvladati. Da bi to ponovo bio Lok potrebno je i Lokovo telo. Posto njega vise nema, sahranjeno je - sta ce njegova svest preuzeti, sem da postoji kao entitet sam za sebe, sto vec i jeste (dusa koja je napustila telo).
Jedino moze postati Locke-Smoke (u jbt jos se i rimuje)!
Sadasnje telo Loka koje je preuzeo Mib je samo "projekcija", nesto "virtuelno", nematerijalno... A pored toga sto u sebe inkorporira Lokovu dusu (ili deo nje) u sebi sadrzi i sve one koje je prethodno "skenirao" ili ubio pa treba da nadvlada i Mib-a i mrEka, i Kristijana i Kimijeve vojnike i ko zna koga sve ne.
Sta cemo dobiti ako Lokova svest prevlada u sadasnjem Flock-Mib-u? Svest koja zapravno nema telo, pa postaje neka vrsta Obi Van Kenobija, koja ce da obuci Dzeka sta da radi dalje.
Nemam nista protiv Loka, cak mislim da je bio vrlo interesantan lik i "Island Incarnate"!
Ljudi ja stvarno mislim da nije toliko komplikovano! Mislim da ovo jeste serija koja trenira sive celije mozga i volim da citam teorije i razmisljam o njima ali ovo je stvarno preterano. Nista licno, ne obracam se tebi, citam tvoje postove vec dugo, i pre nego sto sam postala clan foruma i svidja mi se kako razmisljas, samo kazem-ne verujem da su toliko iskomplikovali sa ovim dusama, svestima, tudjim telima, sve je to i suvise filozofski. Moje misljenje, bez ljutis!
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 9:40 pm

Sto bi se ljutio, samo sam "objasnjavao" coveku logicke posledica prevladavanja Lockeove svesti u "nepostojecem" telu Flocka, tj da je konacni zakljucak - nista - sve ostaje isto. Lok je mrtav, telo i dusa su mu razdvojeni i to je to.
A da sam mozda preterao u "objasnjenju" - verovatno jesam i sigurno da sve ne funkcionise tako kada Darltoni razmisljaju.
Uvek reci ono sto mislis - ja mogu da se "prepirem" ali se nikada ne ljutim na nekoga ko kritikuje, to bi bilo mnoooogo glupo. 06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 444783
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptyFri Mar 05, 2010 9:41 pm

Trent ::
E ja imam predlog da malo promenite ove stavke za glasanje.
Svaki put razmisljam po pet minuta sta da stavim jer su mi ovi opisi konfuzni. Stavite nesto prostije tipa:

Savrseno
Odlicno
Dobro
Nista narocito
Lose

Mislim da cemo tako i bolje znati sta tacno ljudi misle o epizodama.
Just saying.. Smile
Usvojen predlog!!!
Назад на врх Go down
Gost
Гост




06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptySat Mar 06, 2010 12:44 am

I ja se slazem, ali npr. da ima dosta opcija...
Назад на врх Go down
Ben Linus
The Substitute
The Substitute
Ben Linus


Broj poruka : 1658
Godina : 29
Datum upisa : 02.01.2009

06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 EmptySat Mar 06, 2010 3:39 am

Svaka epizoda sve bolja....Very Happy
By the way,bas bih voleo da vidim Yose kako bi ti napravio i vodio seriju,........
Назад на врх Go down
http://nfl-fans-serbia.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x06 - Sundown - Opšta diskusija   06x06 - Sundown - Opšta diskusija - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
06x06 - Sundown - Opšta diskusija
Назад на врх 
Страна 4 of 6Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 06x06 - Sundown - Download
» 06x06 - Sundown - Prevod
» 06x06 - Sundown (Official i Recap)
» 06x06 - Sundown - Spoilers/Sneak peeks
» 06x17/18 - The End - Opsta diskusija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: 06x06 - Sundown-
Скочи на: